HPV u 22 rocnej

Príspevok v téme: HPV u 22 rocnej
feme1

Ahojte
Práve mi nasli HPV vírus. Mám 22 rokov a uz odmalicka mávam gynekologické problémi (kandidozu, oslabenú imunitu,...) Jediné co mi lekár "poradil" je INDONAL. Po finančnom šoku (že 41 eur) som si prečítala, že podobné látky obsahuje aj brokolica alebo kapusta. Podla mna je to naozaj prehnaná cena za nieco co mozem mat aj z prírody... Snažím sa stravovať zdravo, jem vela zeleniny a som fajciarka )co si myslím, že je asi najväcsí problém )...
chcela by som sa spýtať, či má niekto skúsenosti s týmto preparátom + prípadne nejaké nové stravovacie návyky.
dakujem

zuzicka2331

ahojte,mám stále problémy s vaginou,mávam často zápaly.teraz som bola naposledy u gynekologa na vyšetrení,pretože mávam hrozné bolesti pri pohlavnom styku,doktor ma vyšetril a povedal že som uplne v poriadku,že si mám kupit lubrigačný gel,no ja sama viem že ma to stále bolieva,raz som si nahmatala vo vnutri nejaké ako keby pučiky,hrozne to bolelo pri hmataní.ked do mna partner vniká tak to tak nebolí ako vo vnutri,mám pocit že som hrozne uzka a nemože sa do mna dostat a to sexuálne žijem už 9rokov.na začiatku vztahu ma to nebolievalo a teraz posledné dva mesiace sa to zhoršilo.máte niekto podobné skusenosti a nejak mi poradit prosim vás.dakujem za rady

RNG

Inac prehlasenia, ze nieco nie je liek, len vyzivovy doplnok su od lekarov co nechcu za svet priznat, ze prave vyziva je zodpovedna za vsetky chody v tele, tj aj obranu tela a niektore specificke doplnky su vysoke davky prave tych ucinnych latok, ktore su sice nie schvalene ako lieky, ale napriek tomu vyborne pracuju, casto lepsie, nez patentovane lieky.
Na to ale skoly pre lekarov zatial neskolia, lebo su ovladane farmaciou a celkove nemaju zaujem o tom aby sa verejnost a ani len lekari dozvedeli, co je v prirode ucinne ako lieciva, napriek tomu, ze je to zatial schvalene len ako potravinovy(neskodny!!!) doplnok.

RNG

I3C(Indonal) a DIM su sice LEN potravinove doplnky, ale su velmi ucinne proti zvrhnutiu sa poskodenych buniek virusami na rakovinne. Nic podobne medzi schvalenymi liekmi, patentovanymi chemikaliami nie je.
Sice nepotlacaju virusy, ako to klamlivo niektori o nich tvrdia, ale definitivne znizuju estrogenicke hodnoty,a su ucinne aj pri liecbe viacerych hormonalne zavislych rakovin, nielen ako udrzba proti nim.

nestifa

lulu22 ano, da sa chytit cez kondom a dokonca len pri dotyku pohlavia... Tento virus tu je uz x rokov az teraz sa robi okolo toho bububu, ked sa zacali predavat mastne vakciny. Ma ho vacsina chlapov a u zien sa moze prejavit az o x rokov, takze ta, co sa netestuje pozitivna, moze byt pozitivna o rok alebo o desat rokov...

nestifa

HPV virus ma 80 percent populacie. Pokial sa proti nemu nevynasla vakcina, nijak sa to neriesilo. Je to podobne herpesu simplexu. Robi sa z toho velke halo len aby ludia cvakali peniaze na vakciny. Kedysi sa to nikdy nezistovalo a bol klud. A uz zien mladsich ako 30 rokov sa testovat na vysokorizikovy HPV ani nema, pretoze zvykne zmiznut sam. Zbytocne sa mlade devy stresuju.

feme1 prestan fajcit, v dobe dnesnej osvety sa cudujem, ze este vobec niekto fajci. HPV ti zmizne same, neries. Chod na pravidelne pap stery a budes ok.

lulu22

juuj, vážna to téma!! :/
je to smutné, že ty ako žena môžeš byť slušná, byť priateľovi verná a on sa mohol od nejakej nakaziť a tým teba.. moja kamarátka to má tiež, a to mala 3sex.partnerov/má 28rokov/.. a lekárka jej povedala, že tento vírus sa dá chytiť aj cez kondom. čo som bola zarazená. tak nezostáva nám nič iné, len nesexovať.. lebo chlap v tomto aj tak je "víťaz"..

pp...

rena23 ....podla mna si napisala hlupost co sa tyka sexu..ze nemala v mladom veku spavat s ... Aj keby spala z jednym a je nakazeny tym virusom,tak ho dostane!!! staci aby sa sliznice jej a jeho dotkli,virus je na ,,svete\" ... takze moze spat aj z 20 chlapmi,samozrejme so zdravymi a nedostane HPV.a staci jeden chory a ma ho!! Ja mam 18 rokov.. Pred pol rokom ma jeden ch*j znasilnil a vies co mam teraz??!!! rakovinu krcka.vyvolany tymto virusom.

klaudi222

Feme1 Indonal Ti ako ako prevencia pred HPV vôbec nepomôže. Je to len potravina – predávaná v lekárni. Skús napísať na LPR. Primár Masák tam už nespočetne mnohokrát vysvetľoval, prečo je tento preparát len výživový doplnok. Na margo toho fajčenia len toľko, že patrí k ďaľším rizikovým faktorom ...

lioness_01

mhm, čiže ak by čiste teoreticky išlo o ženu ktorá sa kur.í , tak vlastne ona by neponížila sama seba, ale ponížila by som ju ja, len preto lebo som jej to napísala...

rena23

Citujem:
"...netrebalo spať s toľkými chlapmi už od mladého veku a nemusela si mať také problémy..." Podla mna je to ponizujuce a urazajuce az-az. Nemam co dodat, vsetko podstatne som uz napisala...