HPV u 22 rocnej

Príspevok v téme: HPV u 22 rocnej
feme1

Ahojte
Práve mi nasli HPV vírus. Mám 22 rokov a uz odmalicka mávam gynekologické problémi (kandidozu, oslabenú imunitu,...) Jediné co mi lekár "poradil" je INDONAL. Po finančnom šoku (že 41 eur) som si prečítala, že podobné látky obsahuje aj brokolica alebo kapusta. Podla mna je to naozaj prehnaná cena za nieco co mozem mat aj z prírody... Snažím sa stravovať zdravo, jem vela zeleniny a som fajciarka )co si myslím, že je asi najväcsí problém )...
chcela by som sa spýtať, či má niekto skúsenosti s týmto preparátom + prípadne nejaké nové stravovacie návyky.
dakujem

lioness_01

rena23: zareagovala som lebo si ma OSLOVILA !!!! ako, prečítaj si ešte raz čo som napísala... do nikoho som sa nenavážala a neponižovala...

odpovedam

staci, ze zena ma styk s jedinym chlapom, ktory ma HPV. zena vobec nemusi byt promiskuitna, ani jej chlap. Ten sa mohol nakazit od byvalej partnerky, ktora sa zase nakazila s inym chlapom.

Mam dve kamaratky, ktore boli panny a po zacati sexualneho zivota sa po onkocytologii dozvedeli, ze su nakazene HPV. Cize clovek na to absolutne nemusi mat vela partnerov, staci jediny nakazeny...

rena23

Ty aj hocikto iny s podobnymi komentarmi. Keby som netrafila do cierneho, takto by si nezareagovala - jednoducha psychologia. A k feme1 - je zbytocne rozoberat, co by sa nestalo keby - stalo sa a potrebuje poradit a podporit, akekolvek ine prispevky nemaju zmysel a uz vobec nie tie, ktore urazaju neznameho cloveka...

lioness_01

ja som sa navážala a ponižovala?????? :O ako tým, že som napísala, že keby nespala s toľkými, tak nemusela riešiť také problémy????

ako prepáč, ale to je suchý fakt...to nie je ani ponižovanie ani navážanie sa...

slečna napokon vysvetlila, že spala iba s jedným, čiže predpokladám, že ten jeden bol miestny prietrtník, inak by nemala problém s HPV v jej veku...

sa ukľudni prosím ťa...

ja nemám mať z čoho komplexy, ja HPV nemám, lebo mám stáleho partnera ktorý neobšťastňuje pol okresu...

rena23

lioness, je lahsie do niekoho sa navazat a ponizovat ho, ako pomoct a poradit, vsak? Keby si ludia nepotrebovali svoje sklamania a komplexy kompenzovat na slabsich a zranitelnejsich (a to najma anonymni "hrdinovia"), o kolko by bolo krajsie na svete!

lioness_01

moja, lenže HPV sa prenáša pohlavným stykom... my sme tu pochopili tvoju diagnózu... :/

a u 22 ročnej je to dooooosť skoro...zrejme si spala s pekným sukničkárom... to si vždy treba riadne rozmyslieť...