Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Muzi, nausnice

peterjano

neviem čo je to teda za módu aj môj kamarát si od ženy zisťoval obchod na naušnice, lebo je lenivý ešte aj do mesta si zájsť. tak len hľadal a aj našiel izlato. no ale s tou naušnicou teda vyzerá -_-

Minniemouse

Presne tak, rob, ako sa ty budeš cítiť najlepšie :P Ak si myslíš, že sa ti budú náušnice hodiť, prečo nie :)

andrea8080

ja som raz videla chlapa s takou to jednou nausnicou a to bolo moc aj na mna :D www.klenotyhematit.sk akoze nevadia mi nauscnicky ale ked vidim nejakeho chlapa s nausnicou tak si pomyslim ze no tak ty si riadny metros

Janiiička

No mne sa najviac páči na mužoch prirodzenosť, či už ide o farbenie vlasov alebo prepichovanie uší... No ak si myslíš, že sa ti to hodí, tak prečo nie. Daj si však povedať - prepichni si najprv len jedno ucho a ak si myslíš, že je to OK, po čase príde aj na druhé :P

anka89

no nausnice v oboch usiach na chalanovi divne ze je ina doba aj tak je to divne ale ak uz moc chces tak si daj nastrelit malu nausnicku do jedneho ucha a uvidis neboli to a napis preco to tak chces a potom nechapem ten strach

alibi

mne sa to velmi paci. ked si ich moj chlap musel vybrat kvoli praci dlho som sa s tym nevedela zmierit a chybali mi :)

kakadu

bože to je tak nemužské ak si dá chloapo a ešte do oboch usí naušnice, ovšem ak nie si travestita alebo shemale vtedy to je iné.ale celá uprava a obliekanie vypovedá o tvojom psychicko rozpoložení o tvojej povahe o tom aký si NEDáVAJ SI.alebo máš žensku dušu?a poniektorý homoši si dávali len do laveho ucha

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Muzi, nausnice - Fórum - ZDRAVIE.sk