Muzi, nausnice

rew

mikymo> len taka prakticka rada.. daj si postupne prepichnut najskor jedno, potom druhe, bude sa ti lepsie spavat ;) celkom neprijemne to vie byt ked mas cerstvo prepichnute, ja som asi dva tyzdne spala len na jednom boku ;)

bibi123

ked sa Ti to nebude pacit, nausnice das dolu a dierky zarastu za par mesiacov... mne sa velmi paci jedna nausnica, vzdy ju nosievali take typy zlych chlapcov:O)))

Jajka11892

Moja kamoška tiež prišla z pírsingom v jazyku domov a nevyhodili ju. Kamarát si dal prestreliť obidve bradavky a tiež ho nevyhodili z domu len mal takú menšiu prednášku a asi dva týždne mal zo života peklo. Najprv budú rodičia po tebe možno vrieskať ale to ich prejde. A možno to zoberú fajn. Ja som si tiež šla po tajomky farbiť vlasy a chytilo mi to tak kadejako z blondínky sa stala hnedovláska a mame sa to páčilo. :D

mortisia

mikymo

ale ved to je obycajna nausnica:)
skus nabrat ,,odvahu",lebo ak tak konas pri vsetkom,tak prichadzas ozaj o vela...nesleduj sa,co si o tebe pomyslia,kasli na druhym!a dyychaj:)

ojka

mikymo je to tvoje slobodné rozhodnutie (: môj názor je taký, že zatial som nevidela, žiadneho muža, ktorému by pristala jedna či viac naušníc,.... mne sa to jednoducho nepači, ale ako hovorím, tvoja voľba (;