Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

HAK,akne,vysadenia

Príspevok v téme: HAK,akne,vysadenia
pata111

ahojte brala som hak asi 7 mesiacov ale msim j uzo zdravotnych dovodv vysadit a ku koznej idem az o dva tyzdne lebo niesom doma a strasne sa bojim ze za tie dva tyzdne sa mi to velmi zhorsi a budem s ahanbit chodit aj von..po akom dlhom case po vysadeni sa plet zacne zhorsovat?? pocula som niekde ze az neskor lenze mne ta HAK tu tvar nejako nevycistila, ze by som nemala ani jedne pupak, stale mavam vyrazky len ich je menej a su mensie ale teraz mam na pravej poloovici nejak viac tych pupakov a bojim sa....potom chcem koznu popytat aknenormin akoze uz fakt nic mi nezabralo, skusala som hocico, aj upravu stravy,aj zihlavovy caj a vselijake osvedcene triky ale na mna sa neosvedcili....myslite si ze aknenormin mi uz zaberie na sto percent ak ani HAK ma z toho nevylicila uplne aspon pocas brania....po aknenormine sa to malokedy vracia ale bojim sa ze budem vynimka :-/

pata111

tak uvidim no dufam ze mi da aj bez toho len sa bojim ze mi to nezaberie ak aj pocas brania HAK mavam vyrazky...vacsine babam sa pocas brania uplne upravila plet ze nemali ani jeden pupak, co ja nemozem povedat

blond86

jasne, mne to nepovolila, ja som mala frajera, ale sestra brala ako 14ročná a tej nedala HAK, mama sa za ňu zaručila.

pata111

to viem ale ved aj tak sa ten liek berie na vlastne riziko tak jej poviem ze sa zarucujem sama ze neotehotniem, sak nemam ani priatela a keby nahodou fakt ze potom som si nasla alebo co tak nech mi da len nejaku najslabsiu HAK

pata111

no tak to som zvedava dufam ze to vydrzi a ze mi kozna da potom ten aknenormin a ze sa toho uz zbavim raz a navzdy :-( ..repik pouzivam aj ja, pijem aj zeleny caj na precistenie, dost vela veci robim pre to, jem ovocie,zeleninu,vitaminy, pijem psylium a dost veci akurat este nejaky dobry odlicovac chcem najst lebo pouzivam len cistu vodu

lioness_01

ahoj Paťka.
Ja som vysadila HAK pred mesiacom po 4 rokoch užívania.
Pred užívaním som mala pleť dosť zlú, počas užívania sa to samozrejme zlepšilo a za tie 4 roky som si riadne zvykla na to, že mám peknú pleť...

Po dvoch týždňoch od vysadenia sa mi objavili prvé poriadne zapálené vyrážky, bolo ich zopár ale na kráse mi teda nepridali, tak som zmenila kozmetiku, kúpila som si miesto čistiaceho mlieka čistiaci gél na problémovú pleť, a občas si uvarím repíkový čaj a tým si potieram pleť. Zlepšilo sa to, momentálne mám pleť takú ako keď som užívala HAK, ale je možné, že sa to časom ešte zmení.
Podľa všetkého som nemala tento mesiac ovuláciu, čiže tie hormóny sú ešte neni také aké by mali byť normálne...

To je dosť individuálne ako a kedy sa ti pleť zhorší. Možno sa ti ani nezhorší...

Držím palce

blond86

Môžeš byť kľudná, mne sa prvýkrát zhoršila po pol roku a druhýkrát až po roku. 2 týždne ti nič nespravia.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.