Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

rozist nerozist

Príspevok v téme: rozist nerozist
hejhi

zdravin ...s priatelkou sa mame buduci rok brat.ja pracujem mimo takze sa moc nevidime..lenze ja uz som nejak voci nej ochladol hlavne koli tomu ako sa sprava ku mne napr teraz na dovolenke sa ku mne spravala ako ku psovy vsetko jej vadilo vsetko som robil zle..bol tam s nami este jeden par a uplne som im zavidel ako sa ku sebe spravali,bolo vidno ze sa miluju..alebo dlasia vec: isla s kamaratkou na chatu plnu vyhulenych debilov,beriem ze tam bol jej bracho ale co tak mi aspon naznacit ze niekam ide..ked som sa jej pytal ze preco mi nepovedala ze tam ide tak mi odpovedala ze sa jej to NEZMESTILO DO SMS..a mam pocit ze mi vobec nedvoveruje nedokaze sa mi s nicim zverit..ked je nejaky problem tak je ticho ze to prejde..tvrdi ze ma lubi ale neviem takto sa prejavuje laska?ak ma ozaj lubi tak jej strasne ublizim a to nechcem lebo mi na nej zalezi ale na druhej strane si viem predstavit aj iny zivot ako s nou ked je takato...hmm co robit?:(

foster16

KOMUNIKÁCIA.
Treba si sadnúť a hovoriť, veľa hovoriť. Inak to nemá význam. Jej povedz všetko, to čo si napísal sem. Ako sa cítiš, čo k nej cítiš, prečo to cítiš. Buď to vyriešite, alebo to skončíte.

janab

Každopádne prehodnoť svoj úmysel ženiť sa s terajšou priateľkou. Je citivo nevyzretá. Teraz je problematická a čo potom, ked prídu problémy v manželstve? Predsa si nezoberieš za manželku ženu, ktorá ťa ponižuje, kára, prejavuje svoje emocie a musí byť asi stále po jej, ktorú možno ani nepoznáš v hraničných situáciách života..vieš, manželstvo je jedna veľká lotéria, bud to vyjde, alebo nie..ale..všetci máme právo slobodnej voľby, takže si to dobre rozmysli, aby si nemal viac starostí ako máš dnes...Ona nie je zrelá pre vzťah, nieto ešte pre manželstvo a výchovu vašich detí...prehodnoť to..život je krátky na to, aby si si ho zničil. Skús si nájsť dievča, s ktorým budeš denne, spoznávať ho a mala by ti opätovať lásku a porozumenie, mal by si ju bezhranične milovať ako aj ona teba..

kafe

Nemusíš sa s priateľkou hneď rozísť, ale napríklad odložiť svadbu na neurčito, také čosi by som urobila ja. Skutočný dôvod predebatuj s priateľkou, pre okolie si niečo vymysli (napríklad, že chcete najprv dieťa až potom svadbu a akosi sa nedarí :). Daj jej jasne najavo, že JEJ správaniu ku tebe ti vadí a nechaj tomu čas.. Možno po ďalšom roku sa to utrasie, priateľka sa uvedomí alebo aj nie a pôjdete od seba.
Ale veľkú šancu vám dvom nedávam. Ak už teraz si vieš predstaviť aj iný život, ako s ňou.. je jedno, či ti na nej záleží, alebo či ťa ona ľúbi, ak ťa priateľka zraňuje a je jej to jedno (nič s tým nerobí) dlho to nevydržíš. Už teraz máš depky, to chceš s ňou mať deti a riešiť tisíc vážnejších vecí? Ako? Keď neviete vyriešiť ani to, čo ti teraz vo vzťahu prekáža.

hejhi

ved ten problem si uvedomujem a chcem ho riesit..len snou to je tazko ..teraz su od dovolenky asi 2 tyzdne a ona sa spravaako anjelik..ale ja uz nemozem mam z doho vsetkeho depky a to si v praci dovolit nemozem..zacal ma aj boliet zlcnik co sa mi este nikdy nestalo..zajtra idem dom uvidim co bude..

jajka001_

jasny problem v komunikacii. mozno sa chce rozist ale nechce ta zranit, tak je na teba len hnusna a dufa ze ti to dojde a spravis to za nu. spytaj sa jej na to.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

rozist nerozist - Fórum - ZDRAVIE.sk