sex s tym koho nepoznam

eeii

nebranim, snazim sa odburat tvoj hnev na baby ktore to robia casto skrze nu ktorej sa to stalo prvykrat a trapi ju to.
ach, zase je to velmi individualne, a nevieme nic o tomto konkretnom pripade.mozno to ani alkohol nebol, mozno ano, ktovie. viem, ze tie mlade baby su nazhavene na pitie a sex bez lasky, ze na diskotekach sa otrcaju v prilis yyzyvavom obleceni. lenze su tam aj baby inteligentne, slusne a nie alkoholicky. chapem tvoje rozhorcenie. len mi to pride ako malo konstruktivna kritika, myslim, ze sa tu ma radit a pomahat, a nie kritizovat (kritizovat a rozculovat sa nad svetom aky je nepomoze tejto babe ktora sem prisla po radu a pomoc)
ach. nuz, taha sa to tu uz do inejd ebaty. uz zbytocne, myslim ze vsetko podstatne bolo povedane uz v predoslych..

GiovanniX

eeii
ak som ta urazil,tak prepac,ja si nikdy nedavam servitku pred usta.
Darmo branis autorku temy,ze alkohol a co ma byt dake dievca ozrate?Ozierate sa viac ako chlapi,az do bezvedomia(neber to osobne,tym nemyslim teba,ale globalne zeny).Neraz som aj v reale videl 15 rocnu zabu na mol ozratu.
Ja mam na nu svoj vlastny nazor.Len netreba brat vsetko ako normalka,ked to nie je normalne.

eeii

giovanni. nehovorim ze je to dobre, ani ze je to spravne. napisala som, ze sa to stava. ak to robi slecna ktora zalozila temu bezne, okej, beriem ze je to nejaka prostitutlka alebo zenska ktorej je jedno ze strieda partnerov ma jednonocovky a blablabla..
ale zjavne, zjavne to tu pise preto, pretoze sa jej to stalo prvykrat. a ani ty nevie sokolnosti, nevies aky to bol pripad konkretnejsie, vie to ona (ci zohraval ulohu alkohol a pod)

neobhajujem dievcata a sama niesom dievca, ktora by "podlahla prijemnemu" na diskotekach a kadetade. davam na seba pozor. (plus dodavam, aby si nevytrhava viac moje slova z kontextu- napisala som aj "nezabudaj vsak, ze zena by mala davat na seba pozor. velky pozor. aby ti nikto neublizil. bud silnejsia, a ak vies, ze na druhy den ta to bude trapit, snaz sa tu chut udupat a zahrat "nedostupnu zensku ktorej je ten chlap pri bare ukradnuty" a radsej chod tancovat :)) davaj na seba pozor."
pripominam to, ze vacsinou su to muzi, ktori dievca zvedu a mozu to byt prave ti ludia,o ktorych si pisal, ze sa potom zeny trapia,ze maju zlych muzov. a taktiez pripominam, ze on bol tym, ktory bol iniciativny, a ona sa nechala zviest. prostitutka to robi naopak. ona zvedie a muz ide s nou.
nazyvat kurvami a prostitutkami dievcata, ktore proste zazijuj takyto, nazvime to "sexualny skrat" je prehnane. jednak pretoze slecnu nepozname, jednak preto, ze sa zda,z e sa jej to stalo prvykrat a trapi ju to (=chap ze ma svedomie, moze to byt kludne slusne dievca ktore ma k sebe uctu a jednoducho sa to stalo) .

este by som rada podotkla, ze na mna nemusis hned utocit a nazyvat ma dievcatom ktore takymto zalezitostam "podlieha" amysliet si o mne, ze som jedna z tych,ktore nazyvame prostitutky a santiace sa zajace na internatoch atd. mne sa to nikdy nestalo, mam sebahodnotu ako si to nazval,mam k sebe uctu, mam mileho slusneho chlapca,ktoreho nepodvadzam,niesom ani zajac, ani kurva, ani blazniva tinedzerka ktora vymeta diskoteky. tak skus zbytocne neutocit.

je zbytocne riesit tu santiace holky na internatoch ked tu mame dievca, ktoremu sa to stalo a trapi ju to. ja tento jej skrat nepovazujem za prostituciu, ale za chybu, ktora s aopakovat nemusi, a v jej pripade zrejme ani nebude, ked ju to trapi (opakujem aby si to pochopil, trapi ju to kvoli tomu ze ma svedomie, ma k sebe uctu a vidi, ze to bola chyba)
stalo sa, bola to chyba, opakovat sa nebude. to ze sa jej to raz stalo, nepovazujem za vysostne nenormalne. robit chyby je normalne, a ano, niekto robi chyby aj takehoto charakteru. stalo sa, uz sa to nestane, kurvou nie je, je to prejavena slabost v tej chvili (opakujem, mozno ovplyvnena alkoholom-aspon to je moj predpoklad) a spontannost zlym smerom.

ako napisala Slobodna, "Myslím, že takáto situácia sa stane resp. môže stať každej žene v živote, v tom problém nevidím ale vidím problém v tom, ak to niekto robí vedome a neustále."

GiovanniX

Az mi rozum zastava pri takychtoch temach.Nebudem vsetko komentovat co sa mi nepaci,ale len jedno vyberiem z toho od eeii:
no,zhrnula by som to tak, aby si si z toho nic nerobila. stava sa to. niesi o nic horsia ako ktokolvek iny. niesi ziadna prostitutka. si dievca ktore podlahlo prijemnemu, a stalo sa to mnohym,mnohym.
eeii podla tohto aj ty "bezne"podliehas vsak?nemas vlastnu sebahodnotu?to akoze si myslis,ze daky normalny chlapec raz zakopne o teba?podla mna nie.Kazdy nech ocakava takeho isteho partnera k sebe,aky je aj on/a.
To by sa vam pacilo dievcata vsak,ze pocas mladosti sa vyblazdnite,na internatoch budete sexualne dracice(ja tomu nadavam vyjazdene bicykle) a nakoniec si najdete pekneho,bohateho,slusneho chlapca,ktory si vas zoberie.STE NA OMYLE !!! Ten slusny a normalny chlapec o take ako je aj autorka temy nezakopnu nikdy.Dostanete presne takeho,akeho si zasluzite,suknickara,mozna agresivneho alkoholika a potom ako 40 rocne sa cudujete,ze ake mate zle manzelstvo ak vobec dake mate(vo väcsine pripadov).
Kde tento svet speje?Uz pomalicky su ludia horsi ako zvierata.Kazdy s kazdym ide...mlade dievca a 3 deti od 3 roznych otcov...to akoze doma vas ku tomu vychovali?
Zial v dnesnej dobe sex je velmi nadhodnoteny,sex nie je nic ine,ako jest,pit,alebo obcas si dopriat daku dobru masaz,proste potreba.Ludia uz prestavaju mat akekolvek moralne a eticke zasady.Prave preto sme ludia a nie zvierata,lebo sa vieme ovladat,ale ako vidim,daktori su ako zajace...

eeii

si vporiadku, len nerozvazna a spontanna.
to, ze ta zviedol, to sa na diskotekach stava, viacerym babam, a ano je pravda aj to, ze vacsinou su tam muzi, ktori prave to vyhladavaju.
v pripade, ze ti to bolo neprijemne, ze si si to nezelala, by sa jednalo o zneuzitie. pises vsak, ze si sa s nim dlho bavila, bozkavala, a az potom sa to stalo, tak si jednoducho podlahla prijemnemu. to sa stava. ako by povedali niektori ludia, jednoducho "jednonocovka". ani sa netrap, ze nepoznas jeho meno.
pripada mi to, ze on bol ten animalnejsi, a ty ta,nazvem to tak poeticky, lan ktora sa mu poddala. on bol ten ktoremu islo cely cas iba o sex,ty dievca, ktore mozno cakalo romantiku a potom sa to zvrtlo.nuz, podrobnosti vsak neviem, tak sudit nebudem.
ked uz sa to stalo, necitala som kompletnu diskusiu tu, ale ano,citala som studiu, kde choroby su mensie ako pory kondomov, takz emoznost nakazenia tam je. ale tu na sr asi skor nie, snad si sa s nim vedela rozpravat a nebol to ziaden cudzinec, alebo rizikovo vyzerajuci clovek, ze? :) a ak tedabol pouzity kondom, a ako som povedala moznost nakazenia je mala (beriem do uvahy vseobecne statistiky, aj vasostatnych co ste sa tu o tych kondomoch hadali) tak este zostava otazka tehotenstva, a to uz je tiez vyriesene,kedze ochraa bola a snad bola pouzita spravne, o com nepochybujem (chlapik musel byt sikovny. to uz si budes vediet vsetko osefovat, dostanes menzes, ked nie tak test,ked pozitiv tak gynekolog. alebo ked si v strese a nevies a mas este cas tak tabletka po z lekarne.tadaa (a nebudes usiet citat xy postupov tu na fore, kady ti tu najprv vynada a potom mozno poradi - zly sposob ako niekoho upozornit na nemoralnost a tak)
no,zhrnula by som to tak, aby si si z toho nic nerobila. stava sa to. niesi o nic horsia ako ktokolvek iny. niesi ziadna prostitutka. si dievca ktore podlahlo prijemnemu, a stalo sa to mnohym,mnohym.
nezabudaj vsak, ze zena by mala davat na seba pozor. velky pozor. aby ti nikto neublizil. bud silnejsia, a ak vies, ze na druhy den ta to bude trapit, snaz sa tu chut udupat a zahrat "nedostupnu zensku ktorej je ten chlap pri bare ukradnuty" a radsej chod tancovat :)) davaj na seba pozor.

plnka

kafik, vidis to zase take ciernobiele, bud panic/na alebo kure*nik/kur*a, ludia sa nedelia len takto do dvoch skupin, mne to pride zvlastne ked clovek nemal este sex v takom veku ako tu niektori pisu, alebo ze caka som sexom az do svadby, alebo zacne sexovat uz v 15tich, alebo zase ked ludia sexuju ako zver, taka ich pud, proste trtkaju s hocikym a hocikedy s takych je mi na grc, do slova sa mi hnusia. myslim si ze ked je mas cloveka ktoreho milujes, on teba, mate zrely vztah, nie 15 rokov :) tak nevidim dovod preco nie :)

kafe

Asad, zaujímavé, že máš pocit, že ľudia odsudzujú promiskuitných ľudí. Ja som si tu všimla kopu tém, kde píšu panny a panici, ktorí sú tou istou spoločnosťou (ktorá podľa teba odsudzuje promiskuitu) považovaní za vadných. Tak aká je tá spoločnosť? Promiskuitná, či moralizujúca, či aká?

kafe

Asad,
prečo je promiskuita zlá? Chceš počuť jediný dôvod? Pri promiskuite si užívaš sex fyzicky, čo samo o sebe neni zlé. Keď prežívaš sex vo vzťahu, obohacuješ sex o niečo nedefinovateľné (o lásku?) a vtedy sa tomu hovorí milovanie. Milovanie človek nikdy nezažije pri promiskuitnom sexe (a niekedy ani pri sexe vo vzťahu:). Promiskuita skutočne neni zlá ak človek neotehotnie (neoplodňuje), ani sa nenakazí a nešíri choroby ďalej. Ale musíš uznať, že tak zodpovedných ale promiskuitných ľudí je veľmi málo. Niekto sa uspokojí s málom (len sex) a niekto chce zážitok se vším všudy (milovanie). Je paradox, že pri tom mále, človek obyčajne dostane aj všelijaké bonusy (choroby..) a ja to ľuďom prajem, keď im stačí ku šťastiu málo, nech si to majú. Sex zažil asi každý, to sa o milovaní povedať nedá.. to nezažije hocikto.