sex s tym koho nepoznam

Effinka

jasné, že si OK. Ak si použila gumu....
ale vidno, že on to nerobil takto prvýkrát... jedine na to by som si dala pozor.

vevericka

bibi taky hiv je jeden z najmensich a neprechazda, myslim ze u kondomv sa robia zatazove testy, kedy sa naleju vodou, vodikove vazby su sice fajn ale aj napriek tomu su to jedny z najslabsiich vazieb ake pozname, okrem ineho konodmy maju niekolko testov, aj na vduch takze si naozaj nemyslim, ze by hpv prechadzal,
ale v podstate sa zhodnem s tebou, ze mat sex s niekdym neznamym je podla mna dost rizikove aj z tohto hladiska

nikki.7

Podľa mňa nie si o.k.

Riešite tu všetci či použila kondóm,alebo nie.Podľa mňa na to nebolo čas a teraz je už možno neskoro plakať nad rozliatym mliekom.

Ja osobne by som také niečo NIKDY neurobila,lebo by som sa sama sebe hnusila.Tiež som bola cez víkend na diske a tiež som mala sukňu,no niečo také by som neurobila.Pre mňa je sex niečím,čo si môžem užiť iba s človekom,ktorého poznám a viem aj o jeho zdravotnom stave niečo. Naozaj sa potom niet čo čudovať,keď o pár rokov budeš behať po dr pre neplodnosť.

To je ale môj názor a tak ako bolo spomenuté, 100 ľudí, 100 chutí.

Slobodna

Keď sa na to pýtaš, predpokladám, že sama si uvedomuješ, že to ok nie je, alebo sa s tým možno chceš pochváliť :-) a na to ti odpoviem, že aj iní ľudia majú sex, nie iba ty :-)
myslím, že si ešte veľmi mladá a poriadne si ani nevedela čo sa robí, nedokázala si odmietnuť, sex samotný ti bol príjemný, no nezdá sa ti to, že to bol chlapec, ktorého si poriadne ani nepoznala. Iste každú ženu láka mať sex na jednu noc, mnohé to tak aj robia, no niektorým vyhovuje a sexuálne priťahuje práve blízkosť osoby s ktorou majú sex. Nemám právo ta súdiť, tak ako nikto iný, podľa mňa ženy, ktoré mávajú sex na jednu noc akosi pravidelne, nemajú veľmi vysokú sebahodnotu. Nedokážem mať sex s niekým koho dobre nepoznám a nemám rada, jednoducho ma takýto muž nevzrušuje, môže ma priťahovať ale to je tak všetko. Človek by sa mal vedieť ovládať, svoje pudy a naplno to rozbaliť len s výnimočnými ľuďmi. Myslím, že takáto situácia sa stane resp. môže stať každej žene v živote, v tom problém nevidím ale vidím problém v tom, ak to niekto robí vedome a neustále. Nie kvôli tomu, že ťa okolie bude považovať za šľapku ale z psychologického hľadiska tvojej osoby. (nedostatok sebaúcty, sebalásky)

janka001

Nerozumiem, naco sa pytas ostatnych, ci si ok, opytaj sa v prvom rade seba a svojho svedomia.
Moj nazor je taky, ze ludia, ktori nedokazu ovladat svoje pudy a, prepytujem, trtkaju ako zvierata, nie su ok, bez ohladu na to, ci sa nakazia nejakou chorobou alebo nie.

bibi123

vevericka-molekula vody sa sklada z kyslika, ktory je dvojvazbovy, pretoze tvori dve kovalentne vazby a na kazdu sa viaze atom vodika, uz som roky von z gymnazia, ale viem, ze su tam este nejake vazby, ktore zlucuju jednotlive molekuly vody a vytvaraju makromolekuly...atd a vznikaju kvapky, preto je velmi tazke vodu ako taku rozdelit trebars na milimetre stvorcove, lebo su tam silne tie vazby.. virusy a bakterie vsak mozu bojovat sami za seba, nie je tam mozna nejaka pritazlivost, nefunguju ako molekulove orbitaly:O))),takze su malinke a mozu sa dostat vsade...
t333-pointa je taka, ze cim znizis pocet sexualnych partnerov, tym znizis riziko nakazenia... su aj pary, ktore zacali spolu sexovat ako panici, takze tam je to riziko v podstate nulove, ak spolu zostanu navzdy... tu nejde o histeriu, ale aby clovek pristupoval k zdraviu zodpovedne, ci uz urcitou zdrzanlivostou alebo prevenciou, liecenim sa a nerozsirovanim chorob...