millujem zenateho chlapa...:(

Príspevok v téme: millujem zenateho chlapa...:(
vilaamalka

vsetko sa to zacalo ked sm pracovala v jednom discobare v zahranici ako konzumentka. Prisel tam nase usmiali sme sa jeden na druheho, a vybral si ma na konzumaciu. Rozpravat sme sa mali vzdy o com a takto prechadzali dni az sme sa jedneho dna pobozkali..najprv mala pusa, kt neznamena skoro nic... potom po nejakom case som sa uz na neho zamotavala, a raz ked ma viezol domov sa spytal ci neostanem este 5min..z 5min bola hodina pri mori.. pstupom casu bolo z hodiny viac hodin a prve vacsie zblizenie.. vtedy sa mi tam rozreval ze to nemoze urbobit ze ma zenu a ze nikdy nic taketo sa mu nestalo.. vravim ze dobre,kedze zadana som aj ja:(( avsak na dalsi den z toho bolo uz milovanie u neho doma a takto to pokracovalo stale.. zalubila som sa a neviem cco robit.. teraz som uz spat doma ale kazdy vecer a rano mi vola.. ze nevie co sa stalo ale ze sa taktiez zalubil a nevie co mmntalne robit..ja este studujem na VS a deli nas vzdialenost 1400 km.. ale som uz zufala myslim nanho den noc..a neviem ako dalej...:((((

civediamo

adamkrt-kašli nato ked niekto nechce pochopit tak sa bude vadit,,,a ked ju tak obhajuje bud je taka ista alebo je to zakladatelka temy

a čo je zaruči že ju neklamal že deti nema ,,može mat aj 5 a každe s inou,,,

ako napisal adamkrt---je to svinstvo tak ju ešte neobhajujte akoby ešte ta chudera jeho žena nakoniec bola na vine,,,do pi..

AdamKrt

jajka001_:

to co urobili oni bolo hnusne. Ano, nehovorim o tom, ze stat v zivote sa moze vselico. Ale fer je ukoncit vztah a nech si robia potom co chcu a nie este druheho partnera vodit za nos a zdravotne ohrozovat. Nic im nebranilo v tom, rozist sa, ked uz si chcu zacinat nieco.

Ale toto je chrapunstvo.

jajka001_

ja som tu prvu cast pochopila hned
ale aj tak si uvedom ze zelat niekomu nieco take je hnusné. sudiš iného? hod kamenom, ak si bez viny. a budes navzdy bez viny...

AdamKrt

jajka001_:

ano, to bolo myslene, ze ci nema priatel aj deti.

Myslel som vsak na druhu narazku AdamKrt
Včera 23:15.

Pochopis, ked to poviem inak, ze by bolo dobre, keby obaja boli uz po zbytok zivota neplodni, nech sa ich geneticky material nerozsiruje dalej do populacie ? Chapeme sa ? ;-)

Je to svinstvo, obaja takto podvazat svojich partnerov.

AdamKrt

Nie, ja som to myslel tak, ze dufam, ze uz nikdy v zivote nebude mat deti. Ze hodnota jej genetickej informacie v DNA by patrila k ludom na urovni Darwin Awards... www.darwinawards.com