millujem zenateho chlapa...:(

Príspevok v téme: millujem zenateho chlapa...:(
vilaamalka

vsetko sa to zacalo ked sm pracovala v jednom discobare v zahranici ako konzumentka. Prisel tam nase usmiali sme sa jeden na druheho, a vybral si ma na konzumaciu. Rozpravat sme sa mali vzdy o com a takto prechadzali dni az sme sa jedneho dna pobozkali..najprv mala pusa, kt neznamena skoro nic... potom po nejakom case som sa uz na neho zamotavala, a raz ked ma viezol domov sa spytal ci neostanem este 5min..z 5min bola hodina pri mori.. pstupom casu bolo z hodiny viac hodin a prve vacsie zblizenie.. vtedy sa mi tam rozreval ze to nemoze urbobit ze ma zenu a ze nikdy nic taketo sa mu nestalo.. vravim ze dobre,kedze zadana som aj ja:(( avsak na dalsi den z toho bolo uz milovanie u neho doma a takto to pokracovalo stale.. zalubila som sa a neviem cco robit.. teraz som uz spat doma ale kazdy vecer a rano mi vola.. ze nevie co sa stalo ale ze sa taktiez zalubil a nevie co mmntalne robit..ja este studujem na VS a deli nas vzdialenost 1400 km.. ale som uz zufala myslim nanho den noc..a neviem ako dalej...:((((

AdamKrt

vilaamalka:

dufam, ze nebudes mat deti. Podviest priatela, zacat si so zenatym muzom vedome. Ktovie ci nema este aj deti.

Obaja by ste si zasluzili...

civediamo

ach až ma pichlo pri srdci,,moj manžel pracuje v zahraniči a keby sa taketo niečo dozviem najprv bych mu asi niečo odfikla a potom tej flandre(ktorej aj povie že je ženaty a ona sa s nim vyspi)vyškriabala oči,,,toť moj nazor,NIKDY!!!!!!by som si nezačala zo ženačom a ešte to riešit na fore,,,no moja pekna sa rychlo odlub a prac sa najst si vlastneho ,keby mi vyvolaval vypisoval na tvojom mieste sa spytam či aj svojej tak vyvolava,,,že ťa hanba nefackuje!!!!!a jeho samozrejme detto!!