Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dovolenka

Príspevok v téme: Dovolenka
Steven440

Zaujima ma Vas nazor na toto : Ked chceme ist na dovolenku s priatelkov je podla vas normalne ak tu dovolenku budeme platit napoli,alebo ju musim zaplatit celu ja? Sme spolu treti rok. Uz nemam 18,ja mam 29 a 33,ale pocul som,ked telefonovala s kamaratkov,ze dufa,ze tu dovoleku zaplati ja,tak som s toho trochu zaskoceny. Ona jej hovorila,ze jej zname isli na dovolenku aj po mesiaci chodenia s niekym a on zaplatil celu dovolenku. Je to podla Vas normalne?

soffa

no my sme s priatelom viac ako 6 rokov a dovolenku si platime kazdy sam....dohodneme sa kam pojdeme a fifty fifty,tak je to aj s peniazmi k ruke.on si bere svoje aj ja svoje.on pozve mna ja jeho...nevidim dovod preco by si jej mal platit dovolenku.ved si jej priatel-NIE SPONZOR.mne osobne by to bolo proti srsti,ja nechcem byt na nikom financne zavisla.pokial mam zdrave ruky,zarabam...tak v tom nevidim ziaden problem........

simonita4521

to neni ozajstna laska ak ona od teba ziada, aby si platil celu dovolenku. ja som s frajerom 4 roky a nechcela som nikdy, aby mi platil dovolenku. ved to sa predsa nerobiiiiiiiiiii

nestifa

Ahaaaa, takze turbominac:) Ja toto zase nie som, su veci, na ktore by som neminala peniaze, su veci, na ktorych nesetrim... U nas manzel ani nevie, kolko mame na ucte, kedze financie spravujem ja:)

Deee

nestifa chapem, ja mam tiez jazdene auticko avsak len rocne, ja som bola akosi cely zivot vedena k tomu, aby som si na veci, ktore chcem vedela zarobit...a spolocne financie by mi asi neprispeli nakolko manzel zaraba lepsie a ja som turbominac :-) takze to je pre nas akasi rovnovaha

nestifa

Priatelka je sebecka.

Pokial mas dost penazi na uhradenie dovolenky a je to VAZNY vztah, preco nie? V opacnom pripade sa treba dohodnut.

Deee, kazdy to ma v manzelstve rozdelene inak. Ja momentalne nepracujem, ale u nas su peniaze nase, nie tvoje a moje. A auta sme si kupili my, nie on alebo ja... Keby som manzelovi navrhla, ze si JA kupim auta, zrejme by ho to ranilo. Inak, my sme si kupovali auta vzdy v hotovosti (2-5 rocne), po piatich rokoch to auto aj tak nebude mat uz skoro ziadnu hodnotu. To len tak na okraj, male poradenske okienko:)

lost

"Ked chceme..."
Ak si ju vyhradne nepozval, tak nema narok od teba na free dovolenku - cisto z moralneho hladiska..
Ale ak ma prijem a nezela z neho vypomoct - vramci vztahu DVOCH, tak potom, je to dost... ehm.. neferove z jej strany.
ale poznam priliz malo faktov, aby som to mohol tak "odsudit"..

"Ona jej hovorila,ze jej zname isli na dovolenku aj po mesiaci chodenia s niekym a on zaplatil celu dovolenku."
Tak bud ma zname profesionalne spolocnicky, alebo ma len zname co sa namotaju len na bohacov, alebo to boli dovolenky ala Senecke Jazierka, alebo si vymyslaju, ale normalne sa mi to nezda.. To by sa porovnavat nemalo - nie je to ferove pre nikoho..

Hlavne z dovodu ze zijeme v krajine kde kazdy druhy nema na zaplatenie dovolenky ani pre seba a nieto este pre druheho..

Ale zase nechem aby to vyznelo ze kydam zle na tvoju priatelku..

Deee

wau...steven ja zasnem...ved ty si snad ideal kazdej zlatokopky...
a teraz vazne, je neprijemne ak sa k tebe takto sprava...asi by som sa prepadla od hanby, keby som manzelovi nedala k sviatku aspon nejaku malickost, a telefonat s kamoskou o tom, ze dufa, ze zaplatis dovolenku...je to zleee...
je ine pokial by si nadstandarne zarabal a vramci solidarity ju na tu dovolenku pozval, co ja viem ako darcek k narodkam, vyrociu atd, ale pokial sa sama pozve a este to mas zafinancovat...no pekne...
s manzelom si nezijeme zle a nedavno som si kupila auto, financovanie mam na tretinky a mojou financnou instituciou je moj manzel, niezeby som mu to auto musela zaplatit, ale niektore veci si chce clovek kupit za vlastne...uz len pre ten pocit, samozrejme, ze mi sem tam donho bezodplatne natankuje...ale to samotne auto chcem zaplatit sama...myslim si, ze aj ked su v rodinach spolocne financie nejaka ta rovnovaha medzi partnermi vramci utracania musi existovat...

Steven440

ano,mas pravdu,ale nezanevrem v ziadnom pripade na zeny,len mam teraz zmiesane pocity a vidim aky som bol slepi. Ano,bolo to tak,povedala,ze chce ist na veceru a nezaujimalo ju ci mam peniaze,lebo vedela,ze vzdy mam. Zajtra ma prist domov,tak sa s nou budem musiet porozpravat a popremyslam co jej poviem. jajka dakujem Ti este raz.

jajka001

treba mat oči otvorene, dôveruj ale preveruj...dufam ze nezatrpknes lebo je vela aj normalnych,aj obetavych zien, len si naletel tej nespravnej..treba si vsimat varovne signaly...urcite je pre nu samozrejme ze jej vzdy platis za veceru

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dovolenka - Fórum - ZDRAVIE.sk