Prvé milovanie

Príspevok v téme: Prvé milovanie
LaBonita

Zaujímal by ma hlavne ženský, ale v podstate aj mužský pohľad na takýto "problém" .

S mojim novým priateľom sme sa najprv stretávali cez víkendy. V poslednom čase je to častejšie - aj cez týždeň....zoznámili sme sa navzájom s rodinami. Postupným zbližovaním nadišla, samozrejme, aj otázka milovania. V zásade neuznávam,ak niekto rieši tieto veci 1-2 týždne po zoznámení, ja potrebujem toho človeka trošku poznať a musí tam byť aj niečo viac, aby nešlo len o nejaký čisto fyzický kontakt. Priateľ by bol rád tomu už aj oveľa skôr, ale ja som to tak jednoducho nechcela a on to jednoducho rešpektoval. Teraz ( poznáme sa asi š mesiace) by som aj ja rada :-D, ale narazili sme na "problém".
Vždy keď dôjde na takúto situáciu ( nič neplánujeme), tak je to u nich doma a skoro vždy je niekto aj doma. Či už jeho sestra s priateľom, alebo ich mama, alebo sa jednoducho má niekto vrátiť každú chvíľu domov a pod. A ja proste nemôžem, keď viem, že je vo vedľajšej miestnosti jeho mama a pozerá telku, alebo počujem debatovať jeho sestru s priateľom.
Najprv som si myslela, že mu to dôjde, keď nám raz sestra vbehla do izby a ani som nevedela potom, ktorým smerom mi letela podprsenka....ale nedošlo.....tak som sa skúsila "premôcť", že to teda nejak predsa len musí ísť = naozaj som to veľmi chcela, ale potom som počula kľúče v zámke = jeho mama sa vrátila s poobednej smeny, potom začala štrkotať taniermi v kuchyni a bolo po romantike....steny v byte sú tenké a ja som sa jednoducho nedokázala uvoľniť.....
Keď som teda videla, že to nepôjde a že mu to ani samému nedôjde, hodila som o tom diskusiu.....že jednoducho, takto to nepôjde - s ľuďmi vo vedľajšej miestnosti, že po čase, keď budeme spolu dlhšie, bude to lepšie, a aj naši rodičia budú zvyknutí na nás, už to bude iné, ale nie takto na 1X.....a že by sme si teda mohli spraviť pekný víkend napr. niekde na chate a ........
Ale nedočkala som sa pochopenia,.... argumentoval tým, že už nie sme deti ( ja 27, on 28), že sme dospelí ľudia, že keby som naozaj chcela, tak mi také maličkosti nevadia a že si nemyslí, že nejaká chata s fľašou vína to vyrieši, Keď nechcem, tak nechcem....
Odvtedy je urazený alebo nahnevaný, neviem.....a odmeraný....

Ja vážne teraz neviem, či som fakt precitlivelá a chcela som tak veľa, alebo ......

AdamKrt

Mozno sa mu nechce cestovat. Najdite si v meste nejaky penzionik, ci motel. Tie byvaju lacnejsie. Povedz mu, ze pojdete pol na pol. Ak je to ozaj vase prve milovanie, vacsinou je clovek dost v napati. Je to ozaj ine, ked si zvyknete a potom to budete robit v byte, kde byva viac ludi a zamknete si izbu.

dobra vila

Ale ved tu nejde len o otazku prveho milovania, ked vam hocikedy moze niekto vtrhnut do izby :-O (vid co si pisala o sestre). Myslis, ze keby si sa s nim vyspala 1, 2, 8, 30x bolo by ti to lahostajnejsie? Asi nie :). Takze tuto by bolo treba poriesit skor toto. Naucit sestru/mamu klopat a nevchadzat, ked sa nedockaju odpovede /toto je najmenej/. A zaobstarat si klucik, haha. Samozrejme, mne nemusis hovorit o uvolnenosti, lebo ja sa viem zivo vzit do tvojej koze, som na tom rovnako a myslim, ze vacsina ludi, ved ako by to vyzeralo, keby sa santilo za dverami, ktore mozno nie su zamknute a hocikedy ta niekto prekvapi... Prave preto si myslim, ze tu nejde iba o 1x, ale vo vseobecnosti. Ked ti prekazaju veci ako debata jeho sestry vo vedlajsej miestnosti s priatelom, pozeranie telky jeho mami, tak tieto ti budu prekazat predsa stale, ci nie? Nielen pocas prveho. A zakazdym kvoli sexu ta na vikendovky tahat nemoze ;).
Samozrejme, jeho reakcia bola velmi neprimerana, az sa cudujem, ze jemu je to lahostajne, ci mate pri tom pokoj, spravnu atmosferu...zeny taketo veci vnimaju inak, mna by sa to tiez dotklo, ale chlapi vedia byt cudny, hmmm, ale mozno je uz na teba taky nadrzany, ze sa nemoze premoct, ked uz ta raz u seba ma :D. ale preco sa ho to nespytas? Ja som napriklad taky clovek, ze fakt vyprsknem vsetko, co ma dusi. Takze by som mu to iste narvala rovno medzi oci :DD
Lenze co po vikendovke? Zmenilo by sa nieco? Asi tazko. Aspon ten klucik si zozente, ked nemate a potom vam moze vchadzat kto chce kde chce, ked nevie vstupit. A vy sa na to ani nemusite sustredit, ani na zvuky, kroky, ked sa k vam nevedia dostat. Predsa len aj oni vedia, ze tvoj partner ma 28 rokov, ma teba-priatelku a ze sa tam vnutri nechcete iba drzat za ruky... a najma, ked je to jeho byt a su tam iba docasne.

LaBonita

NESTIFA - nie prvý sex, ale naše prvé spoločné milovanie.....a o ochrane mi nemusíš rozprávať :-D....štedrý - myslím, že tak normálne, platíme v reštike tak na striedačku, on je síce vždy nachystaný platiť, ale mne je to blbé, tak sem-tam platím aj ja....a za tie 3 mesiace čo sme spolu - tak nejaké kvety, maličkosti.....
...tak neviem, bude problém asi v úplne niečo inom...len neviem, či to ešte chcem zisťovať a riešiť...

nestifa

Aha, dobre, takze vlastne byva sam... No ja si stale myslim, ze drzi peniaze. Nevidim dovod zaplatit si hotel. Inak ta pozyva na veceru? Je stedry voci tebe?

nestifa

Lost, presne tak. 28 rocny by uz s mamou byvat teda nemusel... Ja som myslela, ze mate 20 rokov, ked zijete s rodicmi a chystate sa na prvy sex, LaBonita. Nie je tvoj priatel mamickar a navyse zgrlavy, ked nechce minut peniaze na hotelovu izbu? Hlavne nezabudnite na ochranu, aby ste nemuseli byvat u jeho rodiny traja...

LaBonita

SLOBODNA - To isté som mu povedala aj ja - že keď spolu budeme dlhšie, bude to iné, budeme zvyknuté aj ja, aj mama, ale zo začiatku by som chcela trocha súkromia.....no a tiež s tými zamknutými dverami mi to pripomína nejakých puberťákov :-D

LOST - Nie si drzý, ale.....jeho mama býva u neho aj s jeho sestrou dočasne, lebo sa rozviedla a kým to doriešia tak je u neho, ale...toto nie je problém, riešim tu niečo iné...

...pripadalo mi to (keď odmietol ten môj návrh), ako keby ani toľko nechcel do mňa "investovať", aby sme na ten víkend niekam šli..... :-(...zrejme to celé nemá zmysel, snažiť sa z mojej strany....

lost

Sice nechcem byt drzy ale:

"Nie som dieta"
Autor: 28 rocny muz zijuci s mamou.

Aspon by mohol vyhoviet a spojit dve prijemne veci, vikendovou dovolenkou...

Slobodna

Tak toto je dosť adrenalínový sex :-) ako prvé milovanie to fakt nie je najšťastnejšie riešenie, postupom času si na to zvykneš, keď musíš tak musíš a mama si dá vo vedľajšej miestnosti telku hlasnejšie :-), samozrejme bolo by fajn dvere zamknúť :-)
No ten tvoj nie je moc chápajúci partner skôr dosť egoistický a jednoducho musí pochopiť, že ty sa v takejto situácii nedokážeš uvolniť, ale zrejme mu ide iba o to zasunúť a tvoje potreby, či nejaká krása milovania sú mu šuma-fuk. S tou jeho povahou budeš mať v budúcnosti ešte veľké problémy. Nech je urazený. Muži by mali vytvárať vhodné zázemie pre nás ženy, či už sa jedná o rodinu ale aj sex. Ja by som s ním nebola, mám skúsenosti s takýmto mužom a viem čo ťa čaká, ty tiež podvedome cítiš, že to neni ok...