Pomočujem sa v noci. Je to hanba?

Príspevok v téme: Pomočujem sa v noci. Je to hanba?
Biba353

Ahoj. Som mladá 21 ročná baba, nikdy som sa neprestala v noci pomočovať a žiadna liečba nebola u mňa účinná.Vyskúšala som všetko možné, ale výsledok bol stále nulový. Už ma nebaví to skrývať a nikam nechodiť. Preto sa vás pýtam. Je to taká hrozná hanba sa v noci pomočovať? Samozrejme, že žijem v súlade s hygienou aj keď mám ten problém. Na noc používam podložku pod plachtu a spávam v plienkových nohavičkách. Keď plienka pretečie, hneď všetko vyperiem, takže spávam stále v čistej posteli. Tak čo, je to hanba? Zverili by ste sa s tým priateľom a normálne žili, alebo ďalej sedeli len doma?

Marcuska

V Tvojom veku sa už iste nepohybuješ medzi puberťákmi, preto sa nemusíš za to hanbiť. Inteligentní ľudia pochopia, že za to nemôžeš, že je to choroba. Hlavu hore a ži s tým normálne.

advice for D

biba, bolo tu viacero takych tem, zda sa mi ze nazov bol eurezia, je tam viacero mladych aj starsich ludi s tymto problemom, tak vyhladaj. Navzajom si tam aj radia atd:) vela stastia

martin72

Biba353
to sa stáva aj vojakom vo vojne,býva to zo stresov,veľkej záťaže psychiky,príp.šikanovania,v civilnom živote nezhody v rodine,pocit krivdy,ponižovanie..
Keď večer nič nepiješ a dáš si budík napr.na druhú nočnú hodinu aj tak sa Ti to stane?
A zvierač trénuješ?

ST

obdivujem ta uz len preto ze si to dokazala napisat a urcite mozes mat plnohodnotny zivot i napriek tvojmu problemu len treba ist s prevdou von vela stastia

mikymo

a nebude to tym ze sa stale zapodievas tym, vzdy ked ides spat tak myslis nato?
mojmu bratovi sa to tiez stavalo asi do takych 13 rokov