Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Perfektná pleť

Príspevok v téme: Perfektná pleť
jess258

Mám zmiešanú až mastnú pleť. Často mám na brade, nose, čele vyrážky. Keď sa večer odlíčim a vyčistím si pleť gélom tak ráno ju mám dosť mastnú, ale keď ráno použijem tonikum(garnier) tak mám pleť vysušenú, dokonca aj keď si ju potom natriem krémom a dám make-up(maybelline - Affinitone) tak mám na čele alebo na brade také šupinky. Niekedy mám pleť celkom čistú, ale mám ju občas takú začervenanú a mám pehy. Ako mám postupovať pri čistení a starostlivosti o pleť, aký make-up, púder mám používať?
PS: mám 15

Maser9

Cvič to tak každý druhý den, vysledky by si mala vidieť po 2 týždnoch, avšak každé telo na to reaguje skôr či neskôr... je to prirodzený spôsob cvičenia, preto telu v žiadnom prípade neuškodí len pomože

jess258

maser9, dakujem za radu, ešte som o tom nepočula, ale vyskúšam to, predpokladám že je to dlhodobý proces, ako dlho asi trvá kým sa to prejaví?

Maser9

Mastnú pleť zvyčajne spôsobuje Lymfatický systém, pravdepodobne, tok lymfy ktorá ked správne preteká cez cievy pomocou chlopní sa výrazne zlepšuje kvalita pokožky, chlopne sunú lymfu do lymfatických uzlín, avšak nie samy, pomocov POHYBU, preto odporúčam robiť cviky na tvár ako napr : keby ste chceli zjesť veľké ovocie tak pohybujete sánkov, aledo do predu a do zadu, dlho pokiaľ necítite že vás bolí sval na sánke tzv musculus masseter (žuvací sval)

anna555

Ahoj Jess,ja už mám 23 a problémy s mastnou pleťou od puberty,za tých cca 9 rokov som ešte neprišla na žiaden prípravok ktorý by tento problém vyriešil a mala som toho hodne,vyrážky nemám,iba mastnú pleť.jedine čo mi ako tak pomáha je krém(efaclar k)30ml od La roche posay,cca 15eur,pleť je hladšia,pár hodín bez lesku ale je to myslým že aj na vyrážky,úplný zázrak to nieje ale som s ním v celku spokojná,ale máš len 15,neviem či by nebol pre teba silný,príp.sa porad v lekárni,dúfam že nájdeš niečo vyhovujúce,pa

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Perfektná pleť - Fórum - ZDRAVIE.sk