Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ureaplazma

RNG

na tomto fore mi nedovolia uvadzat zdroje doplnkov, musis si ich vyhladat sama na internete, samozrejme globalnom, tj google.com

zuztek

RNG, a kde sa daju tieto pripravky zohnat?
ja som totiz z tejto infekcie zufala, vyse pol rok som na liekoch (kym sa zistila pricina zapalov + dve 3-tyzdnove liecby, liecil sa aj manzel)... momentalne som na kvapkach JOALIS + cviky na panvove dno, ale rada by som vyskusala aj to co radis ty, dakujem za odpoved

RNG

Ureaplazma urealiticum je mykoplazma, tj vnutrobunecny parazit, ktory ma zivotnost mimo buniek velmi obmedzenu, takze sa prenasa obvykle spolu s bunkami, v ktorych sa nachadza a to je mozne len pri velmi intenzivnom priamom telesnom styku, ale nie nevyhnutne len sexualne.
Na rozne mykoplazmy som si aj osobne overil, ze pomaha brat NAC, extrakt z olivovych listov a uncariu tometosu alebo vytazok z nej, Samento

Rozne zdroje uvadzaju aj koloidne striebro, ale na ucinok treba velmi jemne, s ciastockami pod 2 nanometre , any mohli prenikat bunecnymi stenami a relativne vela, ovela viac, nez je uvadzana bezpecnostna hladina, takze sa uz nejedna o doplnkove liecenie, ale alternativne chemicke.

.....

Ono existujú rôzne lieky. Je nutné, aby ste sa liečili obaja, aby ste si to nevracali a hlavne abstinencia.....to aspoň po tom mesiaci budete po sebe viacej túžiť.....tak ti držím palce, ja budem brať druhú dávku liekov (lebo som zhrešila) týždeň a potom o 6 týždňov na kontrolu.....dúfam, že sa toho tiež už zbavím. Ja som mala zo začiatku veľmi silné bolesti, nevedela som ani chodiť, bolela ma celá panva, teraz je to už oveľa lepšie, ale stále si cítim podbruško...

mimulienka12

volala som s lekarkou..a ta vravela, ze partnerovi mam dat tu ejdnu tablektu co mi zostala a o mesaic na kontrolu...a ze styku sa mame vyhnut tak tyzden..a ze by to malo zminut do tyzdna...tak som zvedava..dufam ze ano:-)

mimulienka12

no predpisala mi Azithromycin Sandoz...uzit jednorazovo 2 tabletky...ale recept mi dala len sestricka..tak teraz enviem,,ci nemam mat styk..alebo aj partner sa ma nejakym sposobom preliecit...

.....

Stačí raz aj s ochranou.....A tvoj partner pred tebou nemal priateľku, mohol to mať v sebe aj on.... Ak ti môžem poradiť, počas liečby je potrebné úplne vylúčiť pohlavný styk aj dotyky!!!! Pozor, možeš si to preniesť aj rukou. Takže úplná abstinencia a musíte sa liečiť obaja. Neviem aké lieky užívaš, ale po dobratí liekov je potrebné čakať 6-8 týždňov až potom môžeš ísť na kontrolu + 2 týždne výsledky, takže také 2 mesiace, ak si to ovšem nevrátite navzájom. Potom ťa čakajú ďalšie 2 mesiace, preto je potrebné vylúčiť akýkoľvek styk.....viem svoje, ja som si myslela, že raz s ochranou je OK, ale nie...tak som sa dnes pred pani doktorkou hanbi(y)la, lebo mám zase pozitívne výsledky.

mimulienka12

aj vytok,,aj bolest pri styku....ale mala som len dvoch partnerov...aj to prveho len jeden krat..aj to s ochranou..a teraz mam 4roky jedneho

mimulienka12

no tak pred 4rokmi som mala partnera...ale to bolo len s ochranou...a od vtedy uz len mojho...takze neahcpem...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ureaplazma - Fórum - ZDRAVIE.sk