Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hnusné obočie

Cashia

no to čo som napísala je na vytvarovanie, ale čo sa týka zredšenia..preboha len nestrihaj :)) skôr trhaj jednotlivo tie chĺpky čo sa ti zdajú navyše..a dopraj si čas, nenáhli sa pri tom
ale ak sa bojíš, že zas budeš dokreslovať to čo si zbytočne vytrhala, tak choď fakt radšej za tou kozmetičkou,ako napísala bibi..tá ti zároveň osobne poradí ako ho trhať a názorne ti to ukáže..to takto ťažko cez net :))

NoleenKa

nook aj ja chcem ale dokáze urobit nieco pekne z toho co mam na tvary?? :D... nemam to moc tenke ale ide mi to od hrubeho do na jednej strane tenkehoa na druhej tenkééééého

NoleenKa

cashia no ved hej skusala som uz aj to ale neviem ako ho mam ako to napisat zredšiť :D:D:..prestrihat či ako??

Cashia

ahoj, no ja som to na začiatku robila tak, že som si ceruzkou nakresila ako by malo nakoniec vyzerať, aké husté a kde by bolo "najostrejšie" a potom som už len vytrhala chĺpky mimo tej nakreslenej línie..
radšej sa častejšie pozri (aj s väčšej vzdialenosti) než by si len trhala a trhala a nakoniec by ti tam nič neostalo :DD

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hnusné obočie - Fórum - ZDRAVIE.sk