Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vrodena toxoplazmoza

Príspevok v téme: Vrodena toxoplazmoza
alexandraaaa

mam vrodenu toxoplazmozu,nakazila som sa nou ked ma mamina cakala ... a bola som na to uz v 14 v nemocnici bo sa mi to prejavilo na ocku ... nevidela som na neho mala som tam taku ruzovu skvrnu a brala som vela liekov.Doktori povedali ze opat o 14 rokov sa mi moze prejavit ...proste ze to mam vrodene a musim s tym zit ...lieky mi to utisili a zatial neviem ani ze take nieco mam .... no ale moja otazka je vlastne taka .... Cakam babo som v 32 tt ... voci toxoplazmoze som odolna (kedze ju mam uz ju asi nedostanem) ... ale vrta mi v hlave ci ju nedostane nejako moje babo v brusku.Ked ju mam vlastne vrodenu .... uz davnejsie som sa pytala doktorky ale s prepacenim koza vytreta nevedela povedat.Nemate niekto taky problem?

kaszia

Ahoj! tak ja som bola v januári tehotná, aj som potratila (neskôr došiel pozitívny test na toxoplozmózu) . keby to boli zistili skôr, mohla som brať antibiotiká a mohlo bábo žiť. no nič už nespravím. brala som lieky, ešte stále mám zvýšené hodnoty, ale vraj som to už prekonala, takže keby som otehotnela, nemusela by som sa obávať o bábätko. a tak som sa aj dočítala, že ked to človek už raz prekloná, ešte raz to nedostane a tým pádom neohrozuje ani bábätko. problém by bol vtedy, keby si sa ty nakazila počas tehotenstva, vtedy to môže prejsť aj na bábätko. takže podľa mna môžeš byť kľudná. S.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vrodena toxoplazmoza - Fórum - ZDRAVIE.sk