Krvavy vytok mimo menst.

Príspevok v téme: Krvavy vytok mimo menst.
lenkaa123456

menstruacia mi zacala 9.9. trvala asi 7dni, bola taka stredne silna ako obvykle. no po menstruacii som mala trocha viac bielo-priesvitneho vytoku ako obvykle a teraz asi 4 dni mavam vytok s krvnymi zrazeninami, alebo svetlo ruzovy vytok. HAK neberiem ani som nikdy nebrala.
je to len nejaka zmena cyklu alebo co by to mohlo byt?

Sisí8888

dobrý, chcem sa opytať mam 16 a sex som ešte nemala ... a 10 dní po menštruacii mi začal krvavo-hnedy vytok taky slabý a tvrá 2 dni . može to niečo znamenať? ... prosím pomožte :(

dida26

tiez mam slabe krvacanie posledne mesiace aj mimo cyklu. dokonca posledne 2 tyzdne aj pichanie v podbrusku, dr povedal, ze to je v poriadku, lebo zapal tam nie je, aj pH je dobre. ze treba len pockat...

kristin09

Som s priatelom 2 mesiace.Doteraz som mala menstruaciu pravidelnu.Ale tento mesiac mi meska tyzden,je mi na zvracanie a pred par dnami som mala rozovy vytok po sexe.Co to znamena???dakujem za odpovede...

cherry22

Ahojte,
Tak moj problem zacal uz pred 2 mesiacmi, ked som mala po sexe ruzovy vytok, isla do na gyndu a doktorka mi povedala ze kedze som vynechala tabletku ze to bude tym, tak som cakala na najblizsiu mestruaciu ci sa dostavi. Prisla na cas, test ci som tehotna som si tiez pre istotu spravila ale bol negativny. Asi tyzden pred menstruaciou som bola chora a brala som antibiotika, co mi sposobilo mensie podrazdenie, tak mi dala gynoflor. Som myslela ze uz vsetko bude dobre ale vobec. Na 5 den som zacala byt z tych tabletiek strasne sucha este viacej ako som bola pred tym a k tomu nemam ziadnu chut na sex...a dostavil sa zase ten ruzovy vytok, po sexe som mala az krvavy a potom na dalsie dni hnedy, dnes zase ruzovy...uz asi 3 roky mam tu istu HAK...mam ist ku gynekologicke, ale chcem vediet dopredu co mi moze byt aby ma zase neodbila s nejakou blbostou...dakujem za rady...

fantaghiro

pre xxsandrax: a tú mykózu mám aj ja, trápi ma už 10 rokov, p. Staňová mi dala na to byliny ale toľko, že pri malom dieťati nemám na to čas, liečba je dosť časovo náročná, nie finančne, pýta si len toľko, čo ju to stojí, nič naviac

fantaghiro

ahoj, ja mám mimomenštruačné krvácanie už 2 roky, stalo sa tak po pôrode, dovtedy som mala menzes 10-12 dní, teraz musím užívať kvapky od p. Staňovej, inak by som mala menzes bez prestávky, nasadím si kvapky na 8 deň, užívam 2-3 dni a potom mám pokoj až 3-4 dni pred menzesom špinenie, lebo ja ich už potom neužívam keď sa mi to zastaví. kvapky sú lacné a veľm účinné, k tejto pani chodia ľudia z celého Slovenska, modlí sa k Bohu, aby ešte vládala, lebo už má svoje roky, chcela to zabaliť, ale obetuje sa, sú to bylinné prípravky. ja som bola aj na hysteroskopii-čistení maternice a nič nepomohlo, pani Sťaňová ordinuje v Dubnici nad Váhom v časti Dolné Kolonky, skúste tam ísť v sobotu doobeda nech vám predá kvapky na zastavenie mimomenštruačného krvácania, ja užívam 30 kvapiek 1-2x denne ako som písala do zastavenia krvácania, cez menzes sa neberie a to prvých 7 dní, na 8 deň si ich dávam

mjanik

krvavý výtok môže znamenať slabú slezinu,
--svrbenie a pálenie poukazuje na špatnú prácu pečene,prípadne aj sleziny
-dobre liečiteľné akupunktúrou

xxsandraxx

Dobrí deň, mam staleho partnera, avsak mam stale problemy vyse 4 rokov z mykozou ,a uz neviem ako si mam pomoct,este ani gynokologovia , mi nevedia pomoct, stale sa vyhovaraju na mojho partnera, pouzivame uz dokonca aj ochranu, al stale to trva, a uz som skusala cokolvek, dokonca, teraz mam krvavy vytok , a uz aj bolesti, je to normalne aby gynekolog, nic nepodnikol ved to niesu zarty mat problemy v kuse 4 roky .beriem lieky aj na imunitu, vyhybam sa anitibiotikam, dodrziavam hygienu pomocov intimnych prostiedkov bez Ph prosim poradte dakujem