Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zosvetlujuci sampon

Príspevok v téme: zosvetlujuci sampon
any00012

ahojte.. dnes som si zafarbila vlasy farbou garnier nutrisse sahara 111 a mam take sivo-hnede vlasy miestami blond a niekde aj take do modra:DD takze to vyzera fakt zaujimavo.. uz stvrtykrat som zarbila vlasy na blond ale este stale nemam uplne biele blond ako chcem:(/ .. ale pocula som o samponoch ktore sozvetluju vlasy... myslim ze nejak silver ci ako sa vola ten sampon alebo nejak tak.... prosiim vas poradte ak viete alebo ak mate nejake skusenosti s tym... alebo kde sa daju zakupit najlepsie niekde na internete lebo chcem nieco kvalitne.... vopred dakujem .. :)

any00012

no presne take vlasy ako ma to dievca na tej krabicke mam... miestami take do modra... nooo ale neviem ci sa mi aj toto zmyje:(( ... dnes som bola v tescu.. skoda ze som to tu nenapisala skvor.. inak dakujem:)

lenkaa123456

silever sampon swiss o par nejak tak sa to pise. predavaju ho v tescu a stoji asi 3e. nechaj si ho na hlave posobit aspon 5 minut. alebo ak chces uplne biele vlasy vyskusaj farbu www.opinie.senior.pl

mozno zo zaciatku budes mat vlasy s nadychom do fialova, ale to sa po dvoch umytiach zmyje. ta farba je naozaj skvela.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zosvetlujuci sampon - Fórum - ZDRAVIE.sk