Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priberanie po vysadení antikoncepcie

Príspevok v téme: Priberanie po vysadení antikoncepcie
Ziuu

...ahojte...dnes som si uvedomila ze su tomu dva mesiace co som vysadila po 6 rokoch antikoncepciu a odvtedy som pribrala cca 6 kil.... a nemam pocit ze by som sa dako extra prejedala alebo co..pride mi to cudne lebo ked som zacala brat hocijaky druh antikoncepcie nikdy som dako narazovo nepribrala...
Mate s tym niektora nejaku podobnu skusenost?? Co si o tom myslite?

Dena253

10rokov som brala jeanine pred mesiacom som to vysadila v jedalnicku ziadna zmena nejem nic nicoho viac ani menej a po mesiaci mam o 4 kg.viac takze po menstruacii ju idem zacat zase brat lebo som zufala z toho aj ked neviem ci je to dobre ale taketo prudke priberanie ma nici.a to som si myslela ze po vysadeni antikon.praveze schudnem kedze som z mercilonu za mesiac pribrala 8 kg tak mi doktor nasadil jeanine a z tej mi uz vaha hore nesla a teraz toto.

cherilyn

Ahojte baby..ja som brala 6 rokov antikoncepciu Chloe a naraboli mi to zdravotnu sarapatu viac jak dost.Znizena imunita,histaminova intolerancia,zacinajuce sa krcove zily,celulitida,rozne infekcie atd...Podobny problem som mala po vysadeni,ze som do 3 mesiacov pribrala 6kg a taktiez som sa vobec neprejedala..a po pol roku sa mi stale nedari schudnut a jem menej ako predtym a taktiez som sladkosti takmer vylucila.Zrejme budem tiez musiet navstivit endokrinologa aby mi skontroloval stitnu zlazu..Nikdy by som uz HAK nebrala lebo je to riadne svinstvo a organizmus si zato skor ci neskor vypyta svoju dan!..

Miszaela

Ja som kontinualne aj pocas antiky posilovala brucho a ked som vysadila, nepomohlo ani to. Pribrala som takmer dve kila, vacsinu z toho prave na bruchu. Potom som zacala praktizovat tieto cviky - snipurl.com a zacalo to ustupovat. Ono, tazko sa proti tomu bojuje, kedze su to hormony. Mozes upravit stravu, mozes cvicit, ale aj tak asi budes musiet pockat, kym si telo zvykne. Drzim palce.

jessicaI

Nesuhlasim s nazorom, ze antikoncepcia je zla. Berem ju tiez dlho a nemam dojem, ze by mi ublizila. Skor pomohla. Mam konecne pravidelny menzes a prestala som mat nocne mory zo strachu z nechceneho otehotnenia. Antikoncepciu beru uz aj moje dve dcery a ked bude spravny cas na tehotenstvo tak ju na cas vysadia. Dnes su tabletky antikoncepcie robene tak aby pomahali.

Slecna A.

Agnes, ano, tak neviem asi...Naco ti to je vediet? Ty si sa uz "dodrbkala" dost....Je tu vela prispevkov, aj v inych temach o ANT, kludne si nastuduj cosi viac...

Slecna A.

Agnes, pokial si to myslis, ja ti to brat nebudem...Je to tvoj nazor a hlavne tvoje zdravie...takze mas pravo si s nim robit co chces...

Agnes999

Slecna A.: Ja som brala HAK dlhodobo asi 10 rokov kvoli akne a nijak mi neublizila. Potom som ju par rokov nebrala a teraz mi ju lekar predpisal zase, kvoli endometrioze. Nechapem, jak by mi to malo ublizovat, krvne testy mam v norme a vzdy som mala, o plodnost ma to tiez neobralo. Su to normalne hormony, ake tvori aj telo zeny pocas tehotenstva a tie predsa tiez neublizuju.

Slecna A.

baby, ked vas niektore citam... :( Ako mozte dlhodobo uzivat ant?? 4 roky...5 rokov...kokos, vy si uvedomujete ako si ublizujete? Pokial to nevyzaduje vas zdravotny stav, naco vam ant je? Ja som mala jednu kvoli uprave hormonov, co sa skutocne podarilo a uz som bez nej a vsetko je v norme. Ale dobrovolne ju uzivat niekolko rokov??? Ved je aj iny sposob ako sa chranit pri styku (a vobec nemam na mysli kondom)

jessicaI

Dievcata ja mam skor skusenosti s priberanim pocas uzivania antikoncepcie. Mam vsak napad ako to dat dole... nemusite s tym suhlasit a skusit to pretoze neviem naisto ci je to zdrave chudnutie. Spravila by som to vsak takto>
5-7dni jest len maso to je jedno ake... nesie obsahovat muku, masove polievky, ryby, vajcia, tvrdy syr a zeleninu ktore neobsahuje cukor. Ziadny cukor, muku, ryzu ci zemiaky.Pit 2-3L vody a jest vitaminove tabletky. Dalsie dni sa uz stravovat normale 5x denne v malych porciach bez sladkosti. Kazde rano na lacno salka vody odstatej alebo teplej s citronom a az po pol hodne alebo hodine prve jedlo. Myslim, ze to pomoze...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priberanie po vysadení antikoncepcie - Fórum - ZDRAVIE.sk