Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krv v moci

Príspevok v téme: Krv v moci
jefitto

V prvom rade sa chcem ospravdelnit, ze pisem bez diakritiky, ale som na PC, ktore nema slovensku klavesnicu. Moj problem je nasledovny- dnes som bol u doktora, lebo od stvrtka mam hnacky a kazde rano bolesti brucha. Trva to len rano, cim je den pokrocilejsi, tym mensie bolesti, az nakoniec mi nic neni. Akonahle pride druhe rano, zas to iste. U doktora dnes som dal moc, v ktorom mi nasli stopy krvi. Preto si myslim, ze to nie je len dajaka sranda, ale nejaka choroba. Nevie niekto, co by to mohlo byt? Nemam ani zvysenu teplotu. Dik

jefitto

ne, ono to nebude nic s oblickami, bo to by ma doktorka uz bola poslala do urologa, ono tu krv v moci zistila len s tym indikatorovym papierikom, to ani neni vidno, cize je jej tam malo. Pri moceni ma nic neboli, je to ako furt. Skorej spominala daco s helicobacterom.

janab

Nejedol si cviklu, nepil červené vino? Ak máš bolesti brucha, tak to potom bude zápal močových ciest. Všeobecný lekár ťa pošle na urologiu a treba to vyšetriť, lebo zápal moč. ciest u mužov je nebezpečný, pretože hrozí ochorenie prostaty..hnačku riešiť liekmi, zastaviť a ísť na vyšetrenie k urologovi.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krv v moci - Fórum - ZDRAVIE.sk