Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vypadavanie vlasov

Príspevok v téme: Vypadavanie vlasov
Kajca

Chcem sa opytat,ci niekto z Vas nema skusenosti s dost znacnym vypadavanim vlasov hlavne v menopauze. Trpim tym uz 2-3 roky a z mojej krasnej hustej hrivy sa postupne stava lysina. Vyskusala som uz vselijake vodicky, sampony aj u koznej som bola, ale nic nepomaha. Neviete o nejakej babskej rade. Kazda pomoc je vitana.
Dakujem.

bibisa

zdravim aj ja mam s tymto problem ale uz rok aj pol..ale niesom ani po porode ani pred porodom a ani mi nic ine nieje a dokonca niesom ani v strese.mam 21 rokov tak je to dost cudne..bola som pred tyzdnom u koznej kt mi dala uz spominany Alpicort F takze uvidim ako to pomoze.a este ma poslala na krv a musela som jej 3 dni nosit stolicu.a tiez to je aj na zlazu testy.a len chcem podotknut ze som vystudovana kadernicka a viem z vlastnych skusenosti ze nove vlasy zo ziadneho pripravku nenarastu.tieto vyrobky su iba na posilnenie vlasov a vlasovych mieskov aby vlas drzali pevnejsie...takze neverte vodickam kt zarucia ze vam zhustnu vlasy-sustredte sa na priprvky kt posilnia vlasy a prekrvia pokozku :)

casanta

Mne dost pomaha sampon klorane s chininom plus balzam tej istej znacky a beriem vitamin zinok s kremikom.Zacali mi velmi padat vlasy a toto mi pomaha.Inak aj vodicka Alpicort F nie je na zahodenie. snad pomoze

timiana

Jaj hovorte mi o tom.Mne pred dvadsiatkou vypadol kusisko vlasov a doteraz mi ostala na hlave v zadu lisina.Chodila som vysse roka ku koznej a ani chlp mi tam nenarastol.Mala som krasne huste vlasy a teraz nie su najredsie ale to sa neda porovnat s tymi pred tym.Celkovo som si vsimla ze po tej dvadsiatke sa mi akoby uplne zmenili vlasy.Su tensie a hlavne rychlo priplasnu zamastia sa.Sledujem to uz pol roka a ked sa blizi menzes t.j.zhruba tyzden aj nieco pred tak tie vlasy sa radikalne zhorsia.Celkovo sa mi aj plet zacne strasne mastit a robia sa mi nepekne vriedky na pleti.Moja kozna ma sklamala v tom ze nikdy ma neposlala na hormonalne vysetrenie a nikdy mi neposlala vlas na rozbor.Mohla mi spravit aspon vysetrenie pri ktorom by zistila ci na holej casti v hlave ma dana liecba vobec vyznam.Viete ak je to tam odumrete tak mi nepomoze uz ani voda svatenna.Na zaver chcem este dodat ze vlasy mi vypadli v obdobi ked som prekonala velmi tazke zapaly vajecnikov.Museli mi dokonca maternicu vycistit a davat mi nejake hormony na upravu cyklu lebo som 3 mesiace krvacala.Samozrejme aj zelezo mi chybalo ale to mam davno vyriesene.Chcem sa niekoho skuseneho spytat ci by som nemala ist predsa len na nejake hormonalne vysetrenie.Co ak sa mi to niekedy este zopakuje?Alebo poradte mi nejakeho dobreho odbornika....

hanamana

Mne zacali padat vlasy po porode a to tak, ze mi vypadali kuty a musela som si to maskovat, no potom mi kadernicka odporucila, taku dvojmesacnu kuru a to mi pomohlo, uz po mesiaci som vydela ako mi rastu vlasy, bola sice draha, ale ked som to rozpocitala na jednotlive davky, tak sa to dalo prezit aj teraz na jar si ju vzdy objednam na internete ju predava jedna na www.babybazar.sk pod menom nikom : kvakato za 25E

Kenty

Kajca

Moja známa používala lopúch teda koreň z lopúcha na rast vlasov, ale ako poznám viaceré si to pochvaľovali, že im začali rásť vlasy. Myslím, že sa dá o tom dočítať aj na nete.

ofelia

hlavne nesledovať ubúdanie vlasov... to je asi prvé, čo odporúčam... dosť to frustruje a psychika vie počariť vlastný mozog:/

ofelia

ja mám od puberty s tým problém, to bude hormónmi, ešte treba ísť na štítnu žľazu a z alternatívnej... žihľavové kúry, vajíčkový šampón, lopúchy, produkty obsahujúce pantenol, zinok... je toho strašne veľa... ja som chodila aj na akupunktúru rok, na laser pol roka, otrasné bylinné elixíry pila, prvé a posledné liečivá, z ktorých mi bolo na zvracanie... určite sa však netreba držať stále jedného šampónu, a hlavne zistiť asi ten hormonálny podklad, aby sa s nimi začal boj... ja teraz beriem od mullera pantenol tabletky (zatiaľ len týždeň)... dlhoročný problém u mňa trochu ochladol, už sa ani nezapodievam vypadávaním vlasov, to len mamka sa toho drží

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vypadavanie vlasov - Fórum - ZDRAVIE.sk