Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo?

Pyrana206

jednoducho preto lebo to ze aj ked ty si o tych nepatrných 5 cm vyssia a ona o tych nepatrnych 5 kg tazsia, nemozte mat rovnake postavy, hra v tom rolu stavba tela, genetika atd.

mimi1221

zuzic...ježiš ano aj ja mám 165 cm ja som sa pomýlila :) no vidíš máš len o trošičku väčší zadok, aj ja som mávala obvod ako ty 90 cm a mala som tých 53-54 kg :)

neriešim takéto problémy, priateľ mi zakázal chudnúť, ja som sa len nad tým pozastavila :)

Peter423423

ze nespravodlivost... ach to su problemy toto teda, co by som ja dal za take problemy, ze je niekto uzsi ako ja. Ty si asi este v zivote nemala skutocne problemy, ktore sa aj problemom a nespravodlivostou daju nazvat

ivana45

mimi, je to zasa jedna z nespravodlivosti tohoto sveta.
Ak ti to vadi, neporovnavaj sa. Nic s tym neurobis, tak bud spokojna, ze vyzeraz zhruba normalne a nemrzac svoju dusu takymito -prepac- hovadinami. Telo udrzuj fit a bude to ok.

Bude este kopec dievcat krajsich nez ty aj menej peknych, nez ty. Budes mat chlapca, pre ktoreho budes najkrajsia na svete a nad tymto problemikom sa pousmejes. Ale bacha - iba ak budes vnutri v poriadku. Tak to neries.

PS. Ale aj tak je to zlate :-))

zuzic

mimi:) mam tvoje miery teda nie presne boky neviem ale viac ako 90 urcite neni. a mam tvoju vysku a vahu 54. o dost viac ako ty ze? a pritom miery su fajn...toto nie je od vahy spoluziacka ma ovela menej kil a ko ja a je ovela viac pri sebe povedala by som ze jej "preteka" z brucha zo vsadial sadlo...taktiez zalezi ako si stavana, genetika atd...

janab

Žena sa vtedy dobre cíti, ked je so sebou spokojná. Ked sa dobre oblečieš a ideš von, do spoločnosti a vieš, že dobre vyzeráš, ten pocit je hlavný. Nerieš , že či kámoška má lepšiu postavu ako ty..skôr rieš oblečenie, čo sa ti páči, čo je trendy, čo ti pristane, bud svojská..ty si jediný exemplár na svete..taká už nie je..a treba sa hlavne snažiť udržiavať si rovnakú váhu..budeš mať veľmi veľa ešte životných situácií, kedy budeš riešiť nárast váhy´a nie to, že či máš chudšie stehná , alebo boky ako tvoje kámošky, či kolegyne..hmotnosť je dôležitá..príde aj vek, že budeš celá happy, že si zdravá a už vôbec ťa nebudú zaujímať stehná, skôr hmotnosť ..každý vek ženy má svoje čaro..proste to nerieš, je to všetko v oblečení..

Angiee

mimi..a vy sa v škole pretekáte,ktorá je chudšia?tak sa neporovnávaj podľa mier máš normálnu peknú postavu isto si není plnoštíhla...jasné pri babe čo má 30kg aj s topánkami sa ti to možno zdá ale teba nech ani nenapadne chudnúť..že sa zdravo stravuješ a cvičíš,to je super a keď toto robíš nemáš sa prečo báť,že skončíš obézna..zas netreba chcieť byť za každú cenu ako kostrička:)

mimi1221

janab
z tej otcovej strany, no tak ja som skôr z tej fajty ako mama hovorí
starká že vraj mala menšie prsia tak už viem po kom ich mám, ale postavou neviem aká bola, nepýtala som sa, ale teraz je strašne obézna, ja nechcem tak skončiť, zato sa zdravo stravujem a cvičím

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo? - Fórum - ZDRAVIE.sk