Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem sa opýtať ohľadom krvných testov...

Príspevok v téme: Chcem sa opýtať ohľadom krvných testov...
Iva556

Ahojte, dala som si spraviť predoperačné vyšetrenia, teda ešte len na interné a ekg idem, ale zatiaľ čo som si dala zobrať krv a včera som dostala výsledky, neviem však čo znamenajú isté skratky.. i keď som si to našla na nete aj tak tomu nerozumiem, skoro všetko mám dobre, no 4 položky mám buď + alebo -... a to:
KO-LYM 21,54- (optimál. hodnoty sú 22-45),
KO-MONO 10,24+ (optimál. hodnoty sú 2-9),
PDW 13,30- (optimál. hodnoty sú 15,5-19),
MPV 11,20+ (optimál. hodnoty sú 7,8-11)

všetko ostatné mám dobre.. len toto ma znepokojilo.. je možné, že aj keď tieto 4 veci nemám v "norme", môžu ma zoperovať? ďakujem veľmi za pomoc..

Iva556

za lekárkou mám ísť až na bud. týždeň, no dovtedy sa mi nechce čakať, rada by som bola, keby mi niekto poradila, aby som vedela či vo výsledkoch môžem mať takéto výkyvy, či to nie je až také závažné a na operáciu pôjdem alebo nie.. ďakujem ešte raz (ak mi niekto odpíše :))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.