Problém s kamoškou

Príspevok v téme: Problém s kamoškou
LadyOpium

ahojte už dlhší čas mám tento problém, ale nikdy som nezískala odvahu hovoriť o ňom nahlas lebo som sa bála. Teraz som sa kus na to odhodlala taže:

pred pár rokmi som vsúpila do jednej sekty a našla som si tam kamošku K. lenže akonáhle som zo sekty po nejakých dvoch rokoch odišla, mala som problémy s K.. vravela mi že na mňa niekoho pošle, že ma zabije a tak. dva mesiace som koli tomu nemohla spávať tak som sa jej bála..potom som našla odvahu jej napísať a klamala som jej, že som sa tam znova vrátila len aby mi niečo náhodou neurobila. Ke´d mi navrhla stretnutie vtedy som to už nezvládla a skončila som na psychiatrii. ke´d som sa vrátila povedala som jej že sme sa presťahovali do iného mesta len aby mi dala pokoj lenže ona stále naliehala písala že ma ľúbi a chce sa se mnu stretnúť...ja som jej napísala zase klamstvá aby som ju schladila a potom mi napísala jedna jje kamoška I a potom ďalšia, T...

bola son z toho úplne na nervy a tak som si začala vymýšľať že som v diagnostickom ústave, že som v decáku, v krízovom centre(pre I a Klebo I sa kamoší s K a pozná ju aj naživo)je mi moc ľúto že klamem aj I lebo I je v pohode ale klamem ju lebo sa bojím K ... a už neviem čo mám robiť strácam sa už v tým klamstvách a chcem už konečne aby to bolo normálne lenže jednu babu mám hrozne rada T a K sa s ňu kamoší a ja sa bojím že to od nej K zistí lebo jedine T som povedala pravdu.

Michal_PU

Inak len tak na začiatok... Koľko máš rokov? 10? Však Ti tu niekoľko ľudí povedalo, aby si s ňou nebola v kontakte... Tak jej neodpisuj na žiadne správy (zmaž bez prečítania), nedvíhaj mobil (magické červené tlačítko) a nerozprávaj sa s ňou...
Neviem čoho sa bojíš, však kým doteraz nikoho neposlala, tak asi nemá koho poslať...

LadyOpium

akurát si píšeme a vyzeráý to hroznee a okrem toho bojím sa jej a ja neviem proste som z toho úplne v piči ja neviem čo mám robiť fakt

jajka001_

a potrebujes taku kamosku? nie. tak jej prestan pisat, kontaktovat ju, lebo pochybujem ze aj ked jej povies do oci ze preco tak to pochopi. alebo jej to povedz a ked sa urazi tak nech, aspon ta nebude otravovat.

LadyOpium

a pochopí to keď jej prestanem odpisovať??? lebo mne sa nezdá vieš ona je hrozne doterná ...i ke´d nevyzerá ale ona potrebuje ludí okolo seba čo jej ležia pri nohách bo je strašne namyslená a keď jej ja niečo poviem ona to otočí tak že ma začne zhadzova´t to je jediné čo dokáže

jajka001_

ked sa s niekym necitis dobre, netrav s nim cas a vyhybaj sa jej. ona to casom pochopi. a nemaj z nej strach. ak ti nieco spravi, tak sa jej to vráti.

janab

Žit v klamstvách sa nedá. Mala by si všetky kontakty odstrihnúť..všetky..či máš niekoho rada, alebo nie..prednejší je predsa tvoj pokojný život..popálila si sa, netreba veriť ľudom..ak sa bojíš, že cez kamarátku sa dozvedia o tebe a čo potom bude..tak odstrihni aj tú kamarátku, ved za to ani nestojí..nič ti nepomôže len s nimi skončiť a urobiť sa hluchá, slepá..a ked ťa budú vydierať tak rovno na políciu dať tres´tné oznámenie za psych. a fyz. vydieranie..len tak sa oslobodíš a dávaj si bacha, svet nie je ružové peříčko...

LadyOpium

a boli v tom aj iné veci ale keby poviem aj tie tak by to ani nebolo uveriteľné

a niekto by to zbadal (K alebo I) obe sú tu len ja mám iné meno na to