Problém s kamoškou

Príspevok v téme: Problém s kamoškou
LadyOpium

ahojte už dlhší čas mám tento problém, ale nikdy som nezískala odvahu hovoriť o ňom nahlas lebo som sa bála. Teraz som sa kus na to odhodlala taže:

pred pár rokmi som vsúpila do jednej sekty a našla som si tam kamošku K. lenže akonáhle som zo sekty po nejakých dvoch rokoch odišla, mala som problémy s K.. vravela mi že na mňa niekoho pošle, že ma zabije a tak. dva mesiace som koli tomu nemohla spávať tak som sa jej bála..potom som našla odvahu jej napísať a klamala som jej, že som sa tam znova vrátila len aby mi niečo náhodou neurobila. Ke´d mi navrhla stretnutie vtedy som to už nezvládla a skončila som na psychiatrii. ke´d som sa vrátila povedala som jej že sme sa presťahovali do iného mesta len aby mi dala pokoj lenže ona stále naliehala písala že ma ľúbi a chce sa se mnu stretnúť...ja som jej napísala zase klamstvá aby som ju schladila a potom mi napísala jedna jje kamoška I a potom ďalšia, T...

bola son z toho úplne na nervy a tak som si začala vymýšľať že som v diagnostickom ústave, že som v decáku, v krízovom centre(pre I a Klebo I sa kamoší s K a pozná ju aj naživo)je mi moc ľúto že klamem aj I lebo I je v pohode ale klamem ju lebo sa bojím K ... a už neviem čo mám robiť strácam sa už v tým klamstvách a chcem už konečne aby to bolo normálne lenže jednu babu mám hrozne rada T a K sa s ňu kamoší a ja sa bojím že to od nej K zistí lebo jedine T som povedala pravdu.