Čo by ste robili na mojom mieste

Príspevok v téme: Čo by ste robili na mojom mieste
zuziiii

Všetko sa to začalo v den, keď som musela íst do školy na zápis, ráno som vstala a boli u ná 3 chlapi, rozprávali sa s otcom. Jeden z nich sa mi veľmi zapáčil. Poprosila som ich, či by ma nemohli zobrat na stanicu. Boli to jeho bývalí kolegovia. Ale ten jeden sa mi strašne zapáčil. Zistila som, ako sa volá, na akej stránke je registrovaný, označila som ho za priateľa a napísala som mu vdaku, že ma zobrali na stanicu. Chcela som si s ním začat písat. Hned mi aj odpísal. Je strašne zlatý, píše dosť dlhé maily, zaujíma ho, čo rada robím vo volnom čase, akú hudbu mám rada. Ja by som sa s ním už rada stretla, proste píšeme si také veci, o ktorých sa človek baví na stretnutiach. O týžden má byt jarmok a napísal mi, že pôjdeme spolu. Neviem ako to mám brat, či to myslí vážne. Predsa, jarmok nie je vhodná príležitost na prvé stretnutie. Myslela som, že mi navrhne, či nepojdeme na kávu, ale on len ten jarmok spomína. Ja mu to nechcem navrhnúť, predsa prvé kroky som urobila ja. Z mojich známych ho nikto nepozná, takže neviem o nom veľmi zistit, a priateľku neviem či má. Co robit?

zuziiii

ahojte, som zmatená z neho chlapov nepochopím asi nikdy. Napísal mi mail, že stretneme sa na jarmoku, že nech si dávam na seba pozor, a nech mu čo najskôr odpíšem, odpísala som mu štvrtok a odvtedy nič, neodpísal. Nechápem tomuto, že napíše, nech mu čo najskôr odpíšem, a proste neozve sa niekoľko dní... čo týmto sleduje? proste napíše mi o sebe všetko, aj osobné veci, spomína to stretnutie ale len jarmok iné nič a potom neodpisuje niekoľko dní. Co mám robit? Aj ked sa ozve či sa stretneme, nejak ma už aj prechádza chut... dakujem

zuziiii

dobre, nechám to tak, uvidím ako sa to vyvinie, oni už spolu nerobia, čiže odvtedy sa ani nestretli, otec vie, že sa mi páči a nevadí mu to...

jajka001_

on ma ako vediet ze ty ocakavas ze prve rande bude kava? :) chod na jarmok, je to skvela prilezitost, lepsia ako kava.