Čo by ste robili na mojom mieste

Príspevok v téme: Čo by ste robili na mojom mieste
zuziiii

Všetko sa to začalo v den, keď som musela íst do školy na zápis, ráno som vstala a boli u ná 3 chlapi, rozprávali sa s otcom. Jeden z nich sa mi veľmi zapáčil. Poprosila som ich, či by ma nemohli zobrat na stanicu. Boli to jeho bývalí kolegovia. Ale ten jeden sa mi strašne zapáčil. Zistila som, ako sa volá, na akej stránke je registrovaný, označila som ho za priateľa a napísala som mu vdaku, že ma zobrali na stanicu. Chcela som si s ním začat písat. Hned mi aj odpísal. Je strašne zlatý, píše dosť dlhé maily, zaujíma ho, čo rada robím vo volnom čase, akú hudbu mám rada. Ja by som sa s ním už rada stretla, proste píšeme si také veci, o ktorých sa človek baví na stretnutiach. O týžden má byt jarmok a napísal mi, že pôjdeme spolu. Neviem ako to mám brat, či to myslí vážne. Predsa, jarmok nie je vhodná príležitost na prvé stretnutie. Myslela som, že mi navrhne, či nepojdeme na kávu, ale on len ten jarmok spomína. Ja mu to nechcem navrhnúť, predsa prvé kroky som urobila ja. Z mojich známych ho nikto nepozná, takže neviem o nom veľmi zistit, a priateľku neviem či má. Co robit?

AdamKrt

To sa nedalo vediet, ci Ty nemas 14 rokov a on povedzme 30-40...

Moze mu byt trapne, ze si kolegova dcera a nechce si to s nim rozhadzat. Nevies, ci Tvoj otec mu nepovedal "od mojej dcery ruky prec". Proste vacsinou sa nieco take medzi kolegami nerobi...

Angiee

Zuziii..ja by som to nateraz nechala tak ,šla na ten jarmok a uvidíš ako sa to bude vyvíjať..podľa mňa keby to nemyslí vážne tak ťa nevolá nikam

zuziiii

asi ti nedošlo že som išla na zápis na vysokú školu, mimochodom mám 25 on 30, takže od pedofílie je to daleko aspon si myslím...

AdamKrt

Takze skolopovinne dieta zacalo balit chlapa a dany pan napise, ze pojdu na jarmok.

No, pan asi neni pedofil... Snad si nebude zacinat s maloletou dcerou kolegu ? Ak ma zdravy rozum... :)