Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mám neznesiteľného psa

Príspevok v téme: Mám neznesiteľného psa
VitaO

Ahojte. Bývame v rodinnom dome a máme psíka. Od malička bol rozmaznávaný, spával v perinkách, stále sa nosil na rukách a mojkal... dnes má dva roky a je z neho nevychovaný pes. Keď niečo chce, začne neskutočne pišťať, doslova plakať. Donesie si hračku a postaví ju pred niekoho a bude dobiedzať až kým mu ju niekto nehodí. V noci stále chodí hore dole, obíde všetky postele, ráno kňučí skoro, stále chce byť vonku alebo vnútri. Behom pol hodiny ho aj desaťkrát musíme púšťať dnu a von, lebo doslova dungá na dvere, a plače ak je vonku. Teraz momentálne lehní v perinách, je na chrbte a nohy má roztiahnuté... je to smiešny pohľad ale je to hrozné. Nespáva vonku vôbec, lebo by to nezvládol. Keď niekto telefonuje, začne ho kmásať za nohy. Kradne nám ponožky a rôzne menšie kusy oblečenia a nosí ich po dome v papulke. Rozkúsal nám už strašne veľa drahých topánok. Je doslova zoženštelí, lebo stále si presadzuje svoje len pišťaním a plačom. Je to rozmaznaný psisko, ale aj tak by som ho nevymenila. Mimochodom, je naučený na poveli daj labku a sadni, ale to je minimum... myslíte, že je už neskoro na prevýchovu?

Deee

suhlasim s bibi123, psik musi mat doslednu vychovu, my mame 4mesacneho dobermana (dobermanicu :-)), vzdy ked som mala tendenciu jej ustupit, ked v noci skuvinala, cikala kade tade alebo sa trepala po schodoch do bytu som si predstavila aka velka bude ked vyrastie, male steniatko lahko odnesiete naspat po schodoch dole, ale 30kg psisko uz ani neotlacim...aj ked je to este len steniatko je velmi bystra, vycvik je jedna vec, ale vychova psika v rodine odmalicka je veeeeelmi dolezita...

jajka001_

trebalo by ho prihlasit dakam na vycvik nech si zvykne ale aj tak potom pride domov a zas bude robit to co predtym, pokial sa nezmenite vy ako rodina, stale mu budete ustupovat
mal by zmenit majitela
citala si Robina od Zdeny Frybovej? odporucam
aj tu cast s druhym psom

kickaTT

=D prepac ale dost som sa pobavila ja mam rozmaznaneho 13 rocneho yorkshira je to rozmaznany fracek jak ten tvoj ale ked ja ho tak lubim ze mi to nevadi :))) a inak pes sa da vychovat vzdy nezalezi od veku

bibi123

VitaO-neexistuju nevychovani psi, len nedosledni majitelia... Najlepsie by bolo ho prihlasit na vycvik, najlepsie taky, kde date psa na mesiac na prevychovu a bravas si ho len na vikendy...

janab

Môj yorki je podobný, má 2 roky, tiež skuvína, ked niečo chce. Tak nám treba, chceli sme psíka, tak ho máme..no čo už..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.