Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

the secret(tajomstvo)

watermelon

aj ja zijem podla tej knihy ci inych, ktore boli o zakone pritazlivosti napisane, je to presne tak, ako to autori pisu, i ked si myslim ze film bol typicky americky. neverim v osud, my sami vytvarame nas zivot, ci sa nam to paci alebo nie, a zvalovat zodpovednost na nejaky osud ci na ludi je neuvedomele. Vlastne je to o stupni uvedomenia si. Jeden clovek je dalej, uvedomuje si to, ze on tvori svoju realitu, iny vsetko zvaluje na osud a dalsi sa pyta Preco sa mi to deje. Ja osobne zijem tak, aby som urcovala co sa mi deje a nemusela sa pytat a ked sa pytam Preco, tak hlaam odpovede len vo mne.

anelym7

no,neda mi aby som na vas nereagovala,,som clovek ktoreho od mala zaijimali,,take nadprirodzene vec...nemam uz 20 rokov,,sledujem ,paracujem,mala som tu cest byt vo vyskumaku pre nadpriro,veci atd,,nechcem o tom,,ale aby ste boli v obraze,,kniha secret je v pohode,,vsetci to robime ako sa v knihe pise,,len si to neuvedomujeme ze vlastne secretujeme alebo nie,,,ten co je v zivote stastny,,si to privolal sam,,,a nie ziadnym osudom,,ano niekto ste tu napisali,ze aky si zivot urobime taky ho mame,,ano,,ked budem negativne naladena,,budem pritahovat negat,veci,ked pozitivne naladena,tak pozitivne veci,,,,to ze bol niekto chytrejsi a vlozil to do knihy a zaraba na tom je to ok,,poviem vam len jedno,,,isla som sa hodit pod vlak,,,ked ma moja dcera nasilim donutila precitat tu knihu,,za co jej velmi pekne dakujem a rhonde byrne dakujem ze ju napisala,,,ach boze,,aka som bola blba,,,dnes mi je fantasticky,,a nielen mne,aj tym ludom,ktori to pochopili,,,vsetkym vam posielam lasku a usmev,

sdsds

kalerabnik, mas pravdu aj ty, ze nieco pravdy na tom je..myslim, ze pozitivne myslenie ovplyvnuje do urcitej miery aj nas zivot a ludi ktorých mame okolo seba. V osud verim. Ak sa ma nieco stat sa proste stane a verim ze kazdy clovek, ktorý vstupil do mojho zivota mal vstupit.. nic sa nestane len tak :)

kalerabnik

sdsds suhlasim s tebou v tom ze ta kniha je tak rafinovane pisana :), ze aj ked sa ti to nesplni, nemozes tvrdit ze to nefunguje, proste chyba je v nas :), podla mna je to strasne prehnane, nieco malinko z toho ano, ale ostatne su hluposti podla mojho, p.s, podla mna je zivot skor o nahode, stasti a z malinkej casti o tom ako si ho spravime my, v osud neverim :)

sdsds

Ja ju akurat citam... som niekde pred koncom ale musim sa priznat, ze velmi ma neoslovila.. Neviem, mozno je to tym ze nemam taku vieru.. Moj nazor : ak Ti osud praje splni sa Ti co chces.. ak pojdes podla knihy a nesplni sa nic, hodis to na vinu tomu, ze malo veris a nie si s tou knihou ztotoznenaa,, Druhy x by som ju nekupila...

kalerabnik

Cital som aj knihu aj videl film, dava to novy, iny pohlad na vec, na svet a myslim si ze tie narozy treba zobrat na vedomie, nieco pravdy na tom bude podla mna, urcite ale neverim ze je to do bodky tak, ako to tam vykladaju oni.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

the secret(tajomstvo) - Fórum - ZDRAVIE.sk