Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

spirometria

RNG

Hypoxemia je nedostatok kyslika v krvi a moze mat hromadu pricin. Ked meraju kyslik v krvi(saturacia=sytenie krvi), dnes su na to male nasadky na prsty, ktoru nosim pri sebe vzdy, ked ideme na hory, a krv nesmie merat pod 90% sytenia, pri 85 zacinas citit nevolnost a pod 60 mozes stratit vedomie, ako sa to stalo mne ked som nachytal v lietadle nejaku plucnu nakazu a bol som v Peru v nadmorskej vyske vyse 3600 metrov(Cuzco) , tak sa to nejak skombinovalo a lekar mi tam nameral pod 65% sytenie krvi kyslikom, odvtedy na hory nosim malicky prenosny merac na prst a zda sa, ze za tych vyse 4 rokov sa mi pluca znacne zregenerovali, minuly tyzden som bol vo vyske 2100 metrov na pochodovom vylete a nikdy som neklesol pod 95% sytenia.
Na tom istom vylete som pred dvoma rokmi poklesol az na 89% a neodvazil som sa dalej pokracovat.
Takze aj hojenie pluc a ich regeneracia je mozna, mne zmizli v detstve nadobudnute kalcifikaty kompletne bez stopy, tak isto tento problem sa mi hosi uz starsiemu cloveku, podstatne zlepsil.
A to som ani nepouzival to, co kazdemu radim na regeneraciu pluc, cinsku mikrohubu, cordyceps

will51

no lenze na vysledky som cakala na chodbe a potom mi ich len podala a nehovorila nic a to boli predoperacne vysetrenia

omar-komar

Nechcem rypat ani nic, sry ked sa mylim, ale myslim ze ta spirometria sa robi priamo u lekara, ktoreho sa mozes nato hned spytat. Niesi prvy kto sa pyta na problem co mu diagnostikovali a nema tucha co je to, ved naco mam tie usta?

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

spirometria - Fórum - ZDRAVIE.sk