Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kolko vas stoji strava?

zebra108

ucty za mobil chodia smiesne 10-eurove,volam len nevyhnutne a cela rodina ma volne minuty tak volaju oni nam.
na benzin minieme mesacne max 30 eur,radsej ideme pesi xi
a platime nevyhnutne ucty voda,el,plyn -to mame nastavene tak ze nam nechodia nedoplatky snazime sa minut tolko kolko platime

AdamKrt

zebra108:

kolko minate na mobil mesacne ? Lebo i tam sa da hodne usetrit.

V minulosti sme s priatelkou prevolali toho postatne menej a platili sme cca vyse tisic korunove ucty. Po optimalizacii, ktoru som priatelke navrhol, neplatime ani 200 korun a volame 10x tolko.

lost:
1kg muky za necele Euro. To co si kupoval za specialitu ? :)

lost

K tomu peceniu, dobry napad..
Tam sa naozaj da usetrit velmi vela, len ak je na to cas ( i cas je peniaz ).

Tiez som si tak piekol chleba, 1kg muky stalo tusim necele euro, nejaka specialna alebo tak nejak.. a plus voda, elektrina a par drobnosti za 1-2 Sk.. cize celkovo to mohlo vyjst na nie viac ako 40 Sk / kg chleba (mozno aj 25-30, neviem kolko vody sa v tom udrzalo).
Az ked som si zvikol na tu "drinu", celkova priprava cca 30 minut se vsim vsudy + 45 minut pecenie, tak ta chut toho najcerstvejsieho chleba bola na nezaplatenie :)

A taky chleba stoji vskutku nad 100 SK, dokonca ani obycajny biely nie je mozne zohnat tak lacno..

celkom vyhoud maju ti co maju zahradu, alebo rodinu so zahradou a nosia im zeleninu/ovocie..

Len treba mat KNOW HOW (ako na to) :)

zebra108

som rada ze ste sa rozpisali...pre nas momentalne je 150 eur vela davat na stravu,lebo na nicom inom uz usetrit nemozem.uz naozaj neviem na com setrit ked zaplatime vsetky nevyhnutne ucty viac nam neostane.a to nam nechodia ani vysoke ucty za mobil,neminame vela na benzin,oblecenie nekupujeme kazdy mesiac,nechodime na kavu,do kina,,,a nemam pocit zeby sme nejak hladovali preto by som chcela este na tom usetrit.

AdamKrt

ano, v minulosti tak bolo hospodarene v rodine. Ale istu dobu som si to skusil i ja. Nie vsak na mesiac, ale na 2 tyzdne. Avsak, ked som to prepocital z dvoch tyzdnov, na mesiac, bolo to este menej nez som cakal.

Ozaj sa to da. Daju sa urobit i lacne jedla i vyzivne.

Vtedy som to nerobil pre to, ze by som chcel usetrit, ale pre to, ze som nemal cas si varit, alebo sa mi moc nechcelo. Uvaril som toho viac, niekolko druhov jedal a potom som to striedal.

Ludia casto beru, ze to co kupuju, tolko stoji. Ale ono sa da toho vela i vyrobit, ukuchtit. Rozne placky, langose, kysnute, slane kolace, pizza, omacky, prilohy atd. Pritom sa da konzumovat casto i niektore casti potravin, ktore ked sa bezne nie az tak pouzivaju, daju sa vyuzit rozne inak.

Clovek casto velmi plytva. Z toho co potrebuje je casto velky opad. Ked sa to vie efektivne vyuzit, staci toho menej a je to na rovnako.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kolko vas stoji strava? - Fórum - ZDRAVIE.sk