Ako moja hmotnosť ovplyvnuje moj život...

Príspevok v téme: Ako moja hmotnosť ovplyvnuje moj život...
Lucia-kg

... Zdravím ... Mám 19 rokov, 171 cm a asi 64 kíl, ked sa trocha viac najdem , alebo počas dna ked toho viac vypijem a postavím sa na váhu sa tam ukáže aj 65-67. Čo mi pripadajú úúplne hrozné čísla. Moje sebavedoie je kvoli tomu dosť malé pretože sa necítim príťažlivá. Mám priateľa 2 mesiace a zatiaľ sme spolu nemali . Ale ja som nervozna už len z toho ked sa dotýka mojho brucha a podotkne aké je príjemne makučké . (je to bývalý športovec, 11 r. hral futbal) takže on je tak fajn rozložený proste páči sa mi jeho postava... Ja vždy ked si mám kupit napr rifle, mám stým dost problem kvoli bokom a bruchu .. Snažím sa športovat (hlavne plavanie,zumba ) ked mám čas, horšie je to so stravovaním.. Neviem sa niekedy ovládnut. A to je problém! Už XXX krát som si povedala že to dokážem .. Snívam o váhe 55 kíl . No obávam sa že to vždy zostane len a len snom ..............Vštky tie útle baby mi pripadajú také pekné , a ja ked sa tak pozriem na seba :/ Cítim sa z toho dosť smutne a blbo .

Maser9

Povec si že si pekná si pekná, nechci schudnúť nasilu ! násilím sa nič nerieši ! hovor si že si pekná a príťažlivá ! a bude to tak ! daj na mna

0vecka

nj podla mna to tiez nieje vela navyse ak mas typka ktoremu to nevadi tak fakt nechapem co riesis..... ak by si mala 55 tak mne konkretne by si sa urco nepacila .....

simuskaaaaaa

nevazis vela,nejak extra nedietuj,papaj zdravo,snaz sa cvicit:)tym sa spevnis,trochu zhodis,nadobudnes zdrave sebavedomie.hlavne sa s nikym neporovnavaj:))papa

BJ

Sebavedomie zalozene na vyzore vlastneho tela, je iluzia, ktora ta klame a casom sa rozsype ako domcek z karat. Nesnaz sa svoje sebavedomie budovat skrze vyzor svojho tela, lebo ta bude viest zivotom strach, ze ho stratis. Skutocne sebavedomie je vysledok pochopenia vlastneho ja, vlastnej hodnoty, a vlastnej lasky, ktora je v tebe, a je nedotknutelne vonkajsim svetom.

tak tak

bojis sa ze sa nebudes pacit svojmu chlapcovi??...neverim ze mu vadi tvoja postava, ak ano tak je to hlupak..navyse na svoju vysku nemas az taku nadvahu, neviem v com je problem...neporovnavaj sa s ostatnymi dievcatami - urcite si uz x-krat pocula ze nie vyzor je smerodajny v posudzovani hodnoty cloveka..privelmi sa stotoznujes so svojim vzhladom..neviem ako ti pomoct, musis si to uvedomit