Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prosim o radu RNG

Príspevok v téme: prosim o radu RNG
martinka123

ahoj RNG, prosim ta o radu, viem,ze je tu vela tem ohladom boreliozy ... ale aj tak ... bola mi zistena neskora borelioza (cca 2 roky), Najprv som sa liecila Deoxymykoinom 1x1 mesiac. Po liecbe som navstivila ambulanciu pre boreliozu, nakolko moj stav bol stale dost zly (priserna unava, bolesti svalov, klbov,padanie vlasov, zmeny nalad, depresie (neskor nasadeny Cipralex), kozne problemy, trpnutie, pichanie pri srdci, zabudanie, nerovnovaha a pod... Naordinovali mi Plaquenil, Klaritromycin, Mycomax po dobu 2 mesiacov. Žial, po 1/2 roku od ukoncenia liecby, testy vysli opat pozitivne. Elisa negat, WB - pozit. Testy autoprotilatok (ANA, ASMA,... ) negativne, ale co ma zaskocilo bolo : myelin IgG +++ (pozitivne).Doktorka mi moc nevysvetlila, co to je, ci sa mi rozpada pomalicky myelin, alebo co ... zevraj to je nieco s imunitou, az na nete som sa docitala ... Navrhla mi liecbu na 6 mesiacov (2 mes. dvojkombinacia ATB,2 mes. trojkombinacia ATB, 2 mes. dvojkombinacia ATB).
Nakolko je to dost myslim aj financne, aj casovo a aj zdravotne dost narocna liecba ... Chcem sa opytat, ci to, co tu odporucas by mi pomohlo, nakolko 1/2 roka ATB musi dost zamavat s organizmom a necitim sa nejako moc fit na to ...
Ak by som zacala liecbu - extrakt z oliv. listov, samento, GSE,prip. koloidne striebro, enzymy, vitaminy a hlavne asi kvoli tomu myelinu nejake MaxEPA ... myslis, ze by sa mi stav oddialil/zlepsil/vyliecil,kym by som teoreticky nabehla na tu liecbu s ATB (na ktoru by som mohla ist az za 6-7 mesiacov) ? Je mozne sa vobec vyliecit? Velmi ti dakujem, za tvoj cas ...

koštialko

Dobrý deň. Mam poškodenu slezinu, čo by mi najviac pomohlo? Velmi malo sa o tom piše na internete ako sa da regenerovať slezina. Budem vdačna za každu radu, už ste mi viackrát pomohli.Vopred dakujem..

martinka123

Dakujem, este sa ta chcem spytat, uzivam Detralex na cievy a Plavix na riedenie krvi,myslis, ze to mozem kombinovat s vyssie uvedenym? Uz som si to objednala zo Swansonu ... :) az na Samento, objednala som len vytazok Cat´s claw, myslis, ze by pomohol i tak? A co sa tyka tych EPA a DHA, posobia dobre na cievy? Teoreticky, ze by som Detralex nemusela uzivat a tak isto, ci riedi krv (rybaci olej), alebo to s tym nema nic spolocne? Velka vdaka :)

RNG

BOrelioza sa da liecit aj mimo atb, odporucam 3x750 mg extraktu z olivovych listov(proti mykoplazmam boreliozy) a 35+ kvapiek citricidalu do litrta vody proti bakterialnej forme boreliozy.
Na regeneraciu poskodenych nervov treba najma rybacie oleje bohate na EPA a DHA, ktorych treba do tela dostat azpon gram z kazdeho tj 6 az 10 gramov rybacich olejov.
Vyborna a ovela ucinnejsia forma EPA a DHA sa nachadza v oleji z morskych rackov KRILL, kde staci denne brat 2x1 gram a je to viac ucinkom v tele ako 10 gramov rybacieho oleja.
Naviac zamorenie v Krill-e je podstatne nizsie, ako u dravych ryb(losos, treska...)
To vsetko mozes dostat cez internet pomerne v znesitelnych cenach zo Swansonvitamins.com, alebo Iherb.com a roznych inych.
Traja moji pribuzni mali podobny problem, ze sa im to neustale vracalo(neuro aj klbova borelioza), ale po dlhsom pouzivani extraktu z olivovych listov to odislo, takze viem, ze to pracuje.
Dalsia alternativa je Samento, to je vsak drahsie na pouzitie.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.