Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo robiť?

Príspevok v téme: Čo robiť?
xyzz

Prosím Vás poraďte mi čo robiť, aby mi vlasy po žehlení ostali rovné? V poslednom čase keď si vyžehlím, tak sa mi hneď začnú točiť, pričom keď som si pred rokom žehlila tak vydržali rovné aj týždeň.. už som z toho zúfalá, mám dosť kvalitnú žehličku (BaByliss st95e) a používam Got2be guardian angel ale idem si kúpiť OSIS+ Flatliner, myslíte, že mi to pomôže? Prípadne čo by ste mi na to odporučili? Ja si ich naozaj nechcem žehliť každý deň =( Prípadne je možné že sa mi tak skoro krútia preto, lebo používam paru?

xyzz

polepetko to môže žehlička nesadnúť? Ale Aj keď som si tou starou prežehlila tak mi dáko dlho rovné nevydržali.. A keď som si prvýkrát žehlila tak mi to vydržalo v pohode aj vo vlhku... Keby mi nesadla taká drahá žehlička tak ma asi fakt trafí šľak... Nemôže to byť tým, že som chorá, dlhšie ležím v posteli, prehadzujem sa, potím z teploty? Asi to bude tým... Teda dúfam...

polepetko

Podla mna to bude tym, ze ti tato zehlicka zjavne nesadla... ked pises, ze pred cca rokom ti drzali vlasy bez problemov rovne aj tyzden.. a myslim, ze niekde si mozno pred cca mesiacom pisala, ze si ides kupit novu zehlicku tuto Babyliss.. takže podla mna to bude nou, ked predtym si taketo problemy nemavala..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo robiť? - Fórum - ZDRAVIE.sk