Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čo vám najviac pomohlo pri chudnutí?

Príspevok v téme: čo vám najviac pomohlo pri chudnutí?
aliss02

Ahojte chcem sa spýtať čo vám najviac pomohlo keď ste chceli schudnúť a zároveň si aj spevniť postavu? Viem, že sa musí v prvom rade zmeniť strava to som už spravila. Chcela som začať chodiť behať ale bohužiaľ nemám časovo kedy ale každý den mám hodinku a pól voľno ... kde by som mohla doma cvičiť.. čo vám pomohlo len tak ste cvičili alebo ste cvičili podľa nejakích dvd - čoke?dakujem za každú odpoveď.

Viva19

Zacni oslovenim profesionalneho poradcu. Vahu si upravíš pohodlne, bez hladovania, nasa podpora po celu dobu redukcie je samozrejmostou.

Klikni na -odkaz odstránený-
a získaj zdarma návod na zdravé chudnutie bez jo-jo efektu

Habbs

Ovocie,ovocie a ovocie.Nic nedokaze rychlejsie napravit postavu na taku aka vam bola geneticky dana ako ovocie.Ovocie z vas zmije vsetok odpad,vsetku chemiu,vyzivuje a obnovuje bunky.Ovocie iba na lacno az doobeda.Vtedy sa telo cisti a popri tom vela cistej vody.Pred spanim iba ovocie.Maximalne jeden obed ,ked nevydrzite od hladu.Ale snazte sa hlad zahanat ovocim.

Moňú

Ja cvičím 5x do týždňa najmenej 1 hodinu. Popri tom aj posilňujem svaly ( čiže váha sa mi toľko nezníži, ale budem mať peknú postavu s približne rovnakou váhou). Cvičím tak, že pondelok mám tréning z hádzanej, ktorý trvá 1.30 (ak nevieš čo to je: tam sa skáče, behá, hádže loptou...). A okrem toho mám v pondelok aj telocvik kde si trochu zašportujem (nič moc, ale lepšie ako nič). Potom ma každý deň čaká cesta do školy, zo školy, prípadne na tréning...Takíto program mam približne každý deň. Stravu neobmedzujem a váhu mám rovnakú (samozrejme, že sa teraz viac neprejedám...je to také ako aj pred tým len teraz aj športujem). Ale ak chceš zmeniť aj váhu musíš obmedziť jedlo (hlavne večeru).

dirtee

najviac pomaha to ked proste nemas co zobat, to zn mat prazdnu chladnicu nic sladke, ziadny cukor ziadne keksy, ziadne somariny a nakupovat len tak na den dva dopredu plati ze CO NEMAS NESPAPAS! :)

Pengy

tak ano zalezi aj od toho kedy ide kto spat :) ale ja som uz tak zvyknuta ze vecer ani niesom hladna a ak nahodu som tak si dam susene jablka alebo cerealie...nieco lahke :)
a hlavne sa treba hybat...ja chodim na bodyforming ale sem tam dam bedminton atd :)

vevericka

nieco ako pengy, akurat, ze jem vtedy ked mam chut, takze u mna pravidlo posledne jedlo o 6 neplati..posledne jedlo by malo byt 2 hodiny pred spankom takze ak chodis spat o polnoci je jedlo o 6 blbost, cvicit do fitka zumba, taebo..alebo posilka, cviky najdes na sportujme.sk,

Pengy

pravidelne cvicenie cca 3krat do tyzdna, pitie minimalne 2 l vody, zmena stravy, posledne jedlo o 6. :) a ide to uplne samo ani sa nejak netrapim

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

čo vám najviac pomohlo pri chudnutí? - Fórum - ZDRAVIE.sk