Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svojpomocná skupina pre poruchy príjmu potravy

andrea000

Dobrý deň, prosím Vás aby ste venovali chvíľku svojho času vyplneniu tohto krátkeho dotazníka, budem Vám vďačná. Ďakujem. :)

docs.google.com

andrea000

Dobrý deň, prosím Vás aby ste venovali chvíľku svojho času vyplneniu tohto krátkeho dotazníka, budem Vám vďačná. Ďakujem. :)

www.survio.com

malalulu

Prosím Vás, funguje ešte nejaká skupina ľudí v Bratislave na pomoc s PPP? Prípadne je niekto, kto si prešiel záchvatovým prejedaním, prípadne bulímiou a bol by ochotný sa so mnou kontaktovať? Našla som dr. Dimovú, vyzerá milo, rozmýšlam, že ju skontaktujem, ale predsa len si myslím, že by mi viac pomohlo rozprávať sa s niekým, kto si tým prešiel..Vopred ďakujem...

ema_1

Moja skusenost so svojpomockou je vyborna, mozem len doporucit. Chodim na OA skupinu, kazdy pondelok 19:30 na Cukrovej 14, zvoncek kancelaria.
Som ochotna sa s niekym predom dohodnut a odprevadit niekoho na miting, ak to bude potrebovat. Skupina funguje na baze dobrovolnosti, bez poplatkov, jedina podmienka clenstva je tuzba prestat nutkavo jest.

Ema

ema.violet@gmail.com

capinka

vazne?:(a neviete nahodou o niecom podobnom v bratislave?mam pocit ze by mi to dost pomohlo, zvazujem pomoc psychologa ale taka ,,skupinova terapia,, ma predsa len nieco do seba..

zuju

v Presove nie ale bola by som jej vdacna i ja, moja expsychologicka robi terapie pre skupinu zavislych minule ked som jej povedala ze preco nie je pre ppp ckarky povedala ze pojem zavislost je vseobecna a zahrnuje vsetky zavislosti aj na jedle

kyblik_

ja len ze som strasne vdacna ze existuje tato skupina, bez nej by som si este asi dlho nahovarala ze ja psychoterapiu nepotrebujem :))
takze: DAKUJEME ;)
a krasne leto prajem kazdej jednej ktora toto cita (no dobre, tak aj tej ktora toto necita) :))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Svojpomocná skupina pre poruchy príjmu potravy - Fórum - ZDRAVIE.sk