Svojpomocná skupina pre poruchy príjmu potravy

pozor

pozvame vsetky kocky na skupinku. zajtra je vynimocne o inom case, teda 16.30 na tom istom mieste. naber odvahu a prid.

dnes dnes

ahojte. skupinka sa stretava o 18.30 v LIge pre dusevne zdravie v Petrzalke. treba vystupit na ZST petrzalka, je to kusok. tesime sa na vsetkych. je super.

didi

Ahoj, uz vela krat som sem chcela nieco napisat, no potom som to zmazala, myslim si, ze i tak nikoho nezaujimaju moje problemy, no je mi naozaj smutno, velmi ma sklamal otec, co vsak nebolo po prvykrat, citim sa velmi nesvoja, dnes ma volali bratovi kamarati, aby som sa sla s nimi zabavit, no odmietla som, totiz hanbim sa za to ako vyzeram, nic mi nesedi, som kost a koza, jednoducho sa citim menejcenna a odpudzujuca, viem, ze by som mala pribrat, no nechuti mi jest a ak by mi aj chutilo nedokazem sa najest tak, aby som aj pribrala, je to taky zacarovany kruh...nevladzem!

romanka25

chodite niekto na tuto skupinku? v akom case byva? na tejto stranke su pisane dva casy a neviem ktory plati. 17:00 alebo 18:30? je tam pisana ZMENA ale neviem nakolko je aktualna dik

mirečka

Páni, ale to bude asi ťažké vybaviť nejakú miestnosť, jedine, ak by sme kontaktovali nejakú nadaciu alebo niečo také, lebo inak nič ma nenapadá.