Svojpomocná skupina pre poruchy príjmu potravy

surka

Ahojte vsetci:)
No som jedna z vas-bulimicka a chcem sa spytat ci niekto nepozna nejakeho psychologa alebo take nieco v BB...DAkujem!pekny dnicek:)

stacinka

ahojte baby, mam uz rozvrh a v utorok mam od 17,50 do 19,25 seminar, na ktory musim bezpodmienecne chodit... nepremyslala niektora z vas nad tym, ze by skupinka mohla byvat aj v iny den? inu hodinu? rada by som chodila...

zuju

ozvite sa aj ine vychodnarky nevadi mi to. Obcas som sice pracovne vytazena ale na stretko si dam cas. Ved aj ja som jedna z Vas, chvalabohu 2,5 roka abstinujem, nevzvraciam jem pravidelne a vsetko od nizkotucneho jogurtu po slaninu,rada pomozem dalsim

zuju

ono mirecka zatial sa vybavuje nejaka miestnost ak by ste Kosicanky o niecom vedeli bolo by super, islo by len o nejake stretko na kave s dohodou co a ako, a hlavne sa musime poznat, dat hlavy dokopy, urcite vsak nieco zmakneme verim tomu,

evcca

zuzi, super, drzte sa, mne by pre zatial stacila aspon jedna baba s ppp z okolia nr alebo nz. baby, halooooooooooooo?

zuju

mirecka chystam nezavazne stretko dievcat z vychodu / bud v Presove alebo Kosiciach/ pri kave a potm uvidime, ak chces ozvi sa mi na mail , zatial sme styri

mirečka

ahojte babenky. som sa tu len chcela opýtať, či sa neschádza nejaká takáto svojpomocná skupinka aj v Košiciach. ak viete niekto niečo, napíšte, prosím. dakujem