Som zaľúbený do kamarátky už pomaly tri mesiace a ona o tom nevie

Príspevok v téme: Som zaľúbený do kamarátky už pomaly tri mesiace a ona o tom nevie
Ciciak

Ahojte,

mám 16 a strašne som sa zamiloval do jedného dievčaťa fakt možno ide len o to také prvotné ohúrenie ale vždy keď som s ňou je mi tak úžasne .. nikdy som sa však neodvážil jej prejaviť moje city pretože mi kamaráti povedali že ma ona nechce že sa jej to pýtali a že sa jej páči iný a bla bla a možno som len ja taký naivný ale toto všetko vo mne vyvolalo ten pocit aby som kašľal na ňu .. aj keď som niekedy naznačil túto tému tak hneď odbočila .. ale ja už takto nevydržím ... :( ..
Čo by ste robili na mojom mieste???
Nechcem aby sa pokazilo naše kamarátstvo a chcem byť strašne s ňou ... :(

Zamilovani

mohli bi ste mi poradiť? mam 15rokov a zalubil som sa do mojej kamaratki uš som donej 5 mesiace...a bojim sa jej povedať že ju lubim....:(....ked som snov som taki šťastni ale bojim sa jej povedať že ju lubim:(

samuel fernc

potreboval bi som od vas poradid strasne som sa zamiloval ale neviem ci ona ties miluje mna mam 13 roki a ked som snou mam taki pocit ako kecy som mal vsetko strasne ju milujem

gorol

čavte nie po mohly by ste mi mam najlepšu kamaratkua zamiloval somsa do niej uš je to 4 mesiace kamaraty chceli aby somnov chodzil ja som povedal dobre choťe sa jej spitať a ona povedala že nie lebo som naj lepši kamarat aj ona miluje ineho čo mam robiť po možte my

hejmo

som zalubeny do mojej kamosky a mislim si ze aj ona do mna ale neviem to iste chcel by som snou byt vjac nez kamarat ale bojim sa odmietnutia co mam robit

ondy

som strasne zamilovany do mojej kamaratky ale neviem co mam robit je s nou velmi velka sranda je vtipna a ma vsetky vlasnosti co by mala mat skvela baba ale ocividne o mna nema zaujem sice 1 uz som snou mal skoro vztah ale jej kamaratky na mna ziarlili a tak sa somnou rozisla a ja som do nej as po usi a chcem byt snou zase viac nez kamos

Ciciak

Zistil som že naozaj chce niekoho iného ... OD NEJ ... :-( a som totálne sklamaný .. ako si ju mám získať? alebo čo preto robiť? :( ..

janab

Len tak medzi rečou jej povedz, že si mi veľmi sympatická..si správna, vždy si s tebou dobre pokecám,..a potom odvážne..nechcela by si so mnou chodiť?..podľa jej reakcií môžeš stále povedať :..to bol for...nič nestratíš, ale na vedomie je to daj..možno zmení svoj názor na teba..

gastrinka

určite by si toto iste malpovedat jej:) prinajhoršom ta odmietne svet sa nezruti o rok o dva o tri ked si najdeš inu lasku sa na tom budeš len smiat. a ako posilnenie ti dam že som sa v tvojom veku ocitla v tej iste poziici dievčata po kt. tužiš...a dnes som štastna so svojou laskou už tri roky, aj ked po niekolkych odmietnutiach ale nevzdal to a ziskal si ma :) tak to nevzdravaj ani ty a ked za to naozaj stoji ziskaj si jej srdce