Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobierka

lost

a poisti zasielku, lebo slovenska posta zamestnava notorickych / chronickych zlodejov, tj este budes mat problemy ze si to neposlala alebo co, ked sa uz jedna o taky velky peniaz..
ale neviem ci je to naozaj nutne poistit ak to ide doporucene, kedze budes mat papier ze si to poslala, ale ak to niekto vykradne a posle praznu krabicu, co potom? to neviem

// len tak pisem, aby som oboznamil verejnost praktikami, ktore uz vela ludi nastvali.. treba si vsade davat pozor :)

sabinecka

No tak ak ti zaplatí popredu....tak jej zarátaj do tej sumy ceny balíka aj poštovné a potom, keď ti prídu peniaze, tak to pošli iba doporučene....ty zaplatíš poštovné na pošte, ale ona ti to poštovné vráti vlastne v tej sume, ktorú zaplatí...

dadikaaa

no vlastne ja ani neviem ci sa tomu povie na dobierku :D
vlastne sme sa dohodli tak ze mi peniaze posle na ucet.Ja uz jej to pojdem len poslat.Len som nevedela ze ci staci len to c.uctu. A vlastne na poste potom poviem aby postovne platila ona?ci to tam postovne uz nieje?

sabinecka

Keď ideš posielať na dobierku, tak na pošte ti dá šek, ktorý vyplníš...

- TY si na šeku uvedená ako ADRESÁT
- napíšeš číslo svojho účtu
- a tiež musíš vypísať dodací lístok, ako pri zásielke posielanej Doporučene

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dobierka - Fórum - ZDRAVIE.sk