Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo sa mi sam vypne notebook?

Príspevok v téme: Prečo sa mi sam vypne notebook?
Lucia888

Ak si zapnem notebook tak asi po 10 min. sa mi sam vypne a je tam napísane že sa konfiguruju nastavenia. Trva to chvilku asi 1 min. potom sa sam reštartuje. Len ma to štve lebo mam niečo rozrobene a on sa mi takto nečakane vypne :-(. A tým že sa mi vypne a ja som akurat bola na internete tak mi zmizne aj ta stranka kde som bola lebo po reštartovani sa mi zobrazi iba uvodna stranka s panelmi. Nerobi to pokažde ale asi pri každom treťom zapnuti. Neda sa to nejako nastaviť aby sa mi nevypínal asi 10 min po zapnuti??

M 25

mat a čo konkrétne ti napíše? ak stihneš prečítať :)
možno máš vírus v tej hre .. alebo máš plnú pamäť, tak ti to "nestíha" ...
dôvodov je velmi vela.. a takto na dialku len ťažko vedieť, čo konkrétne to môže byť ..

Michal_Pu : práve pre to, je tu sekcia "Témy, nesúvisiace so zdravím" .. ty chytrák! :D

mat

Dobrý den, chcel by som sa spýtať že prečo ked zapnem hru tak sa mi vypne notebook ak viete napiste Dakujem za odpoved.

system

bud su to aktualizacie, po nainstalovani sa ti restartne PC, a ked ti to robi po jednej a nie naraz ze stiahne jednu nainstaluje vypne, druhu nainstaluje o 10 min restartne ... a pod. malo by to byt v nastaveniach niekde. a len tak mimochodom, PC nestaci kontrolovat len od vyrusov, je dobre mat nejaky program ktory cisti registre a bordel vo windowse ;) ja pouzivam CCleaner ;) je po SK je zadarmo, to mi precistuje pamet a registre, bat sa nemusis nic stym nepobabres len opravis ;)

lost

a nemoze to byt napr prehrievanim ?

skus files.extremeoverclocking.com prime95 program

ten program je taky ze ti zatazi pocitac( ci notebook) na totalne maximum a ak ti testom neprejde, moze byt niekde problem..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo sa mi sam vypne notebook? - Fórum - ZDRAVIE.sk