Prečo sa mi sam vypne notebook?

Príspevok v téme: Prečo sa mi sam vypne notebook?
Lucia888

Ak si zapnem notebook tak asi po 10 min. sa mi sam vypne a je tam napísane že sa konfiguruju nastavenia. Trva to chvilku asi 1 min. potom sa sam reštartuje. Len ma to štve lebo mam niečo rozrobene a on sa mi takto nečakane vypne :-(. A tým že sa mi vypne a ja som akurat bola na internete tak mi zmizne aj ta stranka kde som bola lebo po reštartovani sa mi zobrazi iba uvodna stranka s panelmi. Nerobi to pokažde ale asi pri každom treťom zapnuti. Neda sa to nejako nastaviť aby sa mi nevypínal asi 10 min po zapnuti??

simi jakub

Neviem co mam urobit ked nic nehram na notebooku len som na nete a tak tak nic sa nedeje bezi v pohode. Ale ked zapnem hru napr.Metin2 a mam nabijacku aby sa mi nevibijal asi po 10 minutach sa mi vipne a 1 min nejde zapnut.Neviem cim to moze byt ale ked hram napr. Counter Strike tak az o dlhsom case sa vipne. Neviem cim to je ci je to nabijakou alebo niecim inim prosim ked viete poradte mi.
kontakt
Email: slovanista12@gmail.com
skype:simi.98.

Lucia888

Kamarat mi tam nastavil v tej časti kde je napr že uspať, vypnuť reštertovať... tak tam mi zmenil nejaký čas že nevypinať alebo neuspavať presne neviem z 1 hodiny na nikdy. Tak snaď to bude ono, lebo pokažde mi to nevyplo iba asi na každe štvrte zapnutie notebooku.

usiko

tiez to vidim tak, ze mas zle nastavene aktualizacie...nastav si ich tak, ze ti ich nataha pri vypnuti PC a vtedy to neobtazuje....

Michal_PU

Toto je fórum o zdraví, nie so problémoch s PC/NB :)
Ale k veci... Tipujem, že sú to aktualizácie Windowsu, len nechápem, prečo sa reštartuje sám od seba... Väčšinou to vie hodiť tabuľku, kre máš na výber okamžité reštartovanie, alebo odloženie reštartu... Skús sa pohrať s nastavením aktualizácií...
Aký máš Windows? Vista a 7 sa nereštartujú okamžite...