tehotenský test - 3.deň meškania

isabella

nedockava, neber to nijak tragicky, ani nebud smutna, zdravym parom sa to v priemere do roka podari a 4 mesiace naozaj este nic nie su... aj nam sa to podarilo az na 6.

nedočkavá

Snaha o splodenie baby dnešným dňom opäť zlyhala. Mrcha si opäť prišla. Trochu mi je to ľúto, že nám nejak šťastie nepraje...:-(

tatiana28

ahoj .ked som citala co si napisala tak si mi pripomenula mna samu. mne menzes meska 4 den a dnes som si aj robila test a nepotesil ma a to som uz tajne dufala ze som tehotna pretože by som to uz velmi chcela len ja som ho robila poobede a nie rano ako sa to ma mozno je aj to zle a som mozno tehotna ale asi keby som aj bola tak si myslim ze je jedno ci rano alebo neskor .no pockam aspon par dni a ak nedostanem tak vyskusam znova ale uz rano .hoci ja som v septembri vysadila Hak po 8 rokoch a neviem ci aj preto som zatial nedostala menzes predtym to bolo vzdy presne podla hodiniek . skusame este len mesiac tak zatial nestresujem ale bola by som stastna ak by som uz bola . len aj ked som brala Hak tak pred menzesom ma troska brucho pobolievalo aj prsia a teraz nic len ma prsia bolia vlastne len bradavky a to som tak este nemala no mozno si uz aj namyslam lebo to velmi chcem . preto ti drzim palce aby vam to vyslo a mohli ste sa tesit. Držim palce?:-)))

tatiana28

ahoj .ked som citala co si napisala tak si mi pripomenula mna samu. mne menzes meska 4 den a dnes som si aj robila test a nepotesil ma a to som uz tajne dufala ze som tehotna pretože by som to uz velmi chcela len ja som ho robila poobede a nie rano ako sa to ma mozno je aj to zle a som mozno tehotna ale asi keby som aj bola tak si myslim ze je jedno ci rano alebo neskor .no pockam aspon par dni a ak nedostanem tak vyskusam znova ale uz rano .hoci ja som v septembri vysadila Hak po 8 rokoch a neviem ci aj preto som zatial nedostala menzes predtym to bolo vzdy presne podla hodiniek . skusame este len mesiac tak zatial nestresujem ale bola by som stastna ak by som uz bola . len aj ked som brala Hak tak pred menzesom ma troska brucho pobolievalo aj prsia a teraz nic len ma prsia bolia vlastne len bradavky a to som tak este nemala no mozno si uz aj namyslam lebo to velmi chcem . preto ti drzim palce aby vam to vyslo a mohli ste sa tesit. Držim palce?:-)))

sob rudolf

Osobne to nepoznám, zatiaľ:):(, no pravdou je, že test z moču nikdy nebude taký spoľahlivý ako test z krvi a to aj test z krvi samotný sa niekedy musí opakovať. Dúfam, že čoskoro budete úspešní, je úžasné, ak je bábo chcené. Veľa šťastia.

nedočkavá

Máš pravdu, za predchádzajúce mesiace som tých testov nakúpila, a vždy na druhý den menzes prišiel, tak som si vždy povedala, nabudúce žiadny test, vydržím, no nevydržala som. Túžba mať dieťa je silnejšia.

sob rudolf

Určite je to veľmi ťažké skúšať a nič, no s domácimi testami by som to nepreháňala, nejde ani tak o peniažky:). Objektívne by bolo najlepšie počkať tak 2-3 týždne a keď sa menzes vážne nedostaví, zabehnúť ku gynekológovi. Test z krvi je vysoko spoľahlivý a ak sa zadarí, v 5-6 týždni od prvého dňa posledného menzes vidieť na UZV aj klopkať srdiečko:)). Neviem, či vydržíš pár dní, sú to stresy, no očakávanie a hormóny veľa spravia, čím viac testov si v priebehu času urobíš a nič, tým horšie na nervy:(. Držím palček.