Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Modeling - áno či nie?

Príspevok v téme: Modeling - áno či nie?
model_girl

V poslednom čase mi čím ďalej, tým viac ľudí hovorí, aby som vyskúšala modeling... Síce mám už 17,5 rokov, ale vyzerám dosť mlado (detské črty tváre, malý nos...). Nie som veľmi vysoká, meriam asi 171 cm, som prirodzene štíhla - vážim 48 kg (stravujem sa úplne normálne), mám dlhé, orieškové, vlnito - brčkavé vlasy po pás, hnedé oči. No ja si v tom veľmi neverím... Mám aj problematickejšiu pleť (ach, to akné) a nerada sa predvádzam. Snažím sa byť prirodzená, nemaľujem sa (akurát len trochu krycieho krému na vyrážky). Neviem, či to mám skúsiť...čo ak to budem neskôr ľutovať? Vlastne ani neviem, ako začať...môžem vám ukázať fotky vo fotoalbume na azete. Ďakujem vám všetkým za názory a rady.
(modeling_girl@azet.sk, napíšte mi na ten mail, môžem vám poslať heslo).

Michal_PU

Tak treba skúsiť nejakú agentúru, tí už budú vedieť, či sa im hodíš, alebo nie :)
Aj keď mne sa tmavovlasé dievčatá veľmi páčia :)

model_girl

Prosím vás, tému s názvom "MODELING ???" si nevšímajte, omylom som to dala namiesto do tém nesúvisiacich so zdravím do "ostatné"...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Modeling - áno či nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk