Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

VŠ - kam všade dávate potvrdenia o návšteve školy??

Príspevok v téme: VŠ - kam všade dávate potvrdenia o návšteve školy??
ivanka21

ahojte som druháčka na Vš, potrebovala by som poradiť ohladom potvrdenia o návšteve školy, aj o rod. prídavkoch, lebo si pripadám ako špeciálny prípad. na UPSVaR som dala špec. tlačivo na rod.prídavky a potom otcovi som dala na danový bonus tlačivo, a ešte do zdravotnej poistne som zaniesla potvrdenie o návšteve školy....a v tom je problém, kedy dávate do zdravotej poistovne tlačivo? lebo ja som tam bola ako prváčka na vš zaniesť teraz aj ako druháčka, a tá pani mi povedala aby som jej priniesla maturitné vysvedčenie ked jej prinesiem tlačivo ked nastúpim do 3 ročníka. všetky moje spolužiačky čo sa ich pýtam, tak oni nedávajú do z.p tie tlačivá každy rok...tak ja neviem ako to je...poradte ako a kedy... budem moc rada.vopred ďakujem :)

bibi123

ivanka-potvrdenie nedavaj do zdravotnej poistovne, kym Ta doporucenym listom nevyzvu... mna vyzyvali len ustnou formou a aj tak som im nic nikdy nezaniesla a nikdy som ic z toho nemala.. si registrovana ako student a oni si maju ako to zistit, ale samozrejme je lahsie prehanat studenta.... max. naskenuj potvrdenie a posli im mail...
novinkou ako povinnost oznamovat je-po 3.rocniku sa vraj teraz musis prihlasit na urad prace a zahlasit sa v zdravotnej, ze za Teba bude platit stat aj ked pokracujes na inziniera, magistra..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

VŠ - kam všade dávate potvrdenia o návšteve školy?? - Fórum - ZDRAVIE.sk