Vyznate sa v muzoch?

lulu22

ja ich nepochopím asi nikdy:(( čo sa týka vzťahov, tak som asi úplne mimo. napr.neviem pochopiť, ako môžu povedať ako veľmi ľúbia a o mesiac ťa opustiť.. alebo aj teraz, vyzeralo to sľubne..mala som za ním o 2týždne ísť.. ale od piatka sa neozýva a nerozumiem prečo. ale som sa rozhodla, i ked mi to srdce trhá, zrušiť príchod za ním.. aspon keby mal tú slušnosť mi napísať, prepáč, stalo sa to a to..a blá blá.. môj 6ty zmysel mi hovorí, že v tom je iná.. :((
takže ja osobne tým z toho Marsu nikdy asi nepochopím. prekvapujú ma stále viac a viac!

ta3

kafik,
vyborne, gratulujem, ale podla vsetkeho mas potom asi stastie a si spokojna vo vztahoch, ale ak niektora sa parkrat zasebou sklame, potom zacne premyslat, snazi sa im porozumiet, aby sa pripadne vyhla dalsiemu sklamaniu, ale pochopit ich je sotva mozne a uz aj preto, ze kazdy muz je iny, ak nieco plati pre jedneho, nemusi a spravidla to ani neplati pre ostatnych, takze zbytocne pechorenie v tomto smere, mam to odskusane

kafe

No neviem.. a načo treba chlapom rozumieť? Ja mám rada nepredvídateľné reakcie.. takže neštudujem, len si vychutnávam, čo sa na chlapoch vychutnať dá..

doubledog

dokonale poznanie asi mozne nie je, ale podla mna neni to zas take tazke pochopit nas.
mile zienky, treba sa aj trosku snazit.
ale to prekvapovanie tam vzdy bude :)

ta3

ja som sa o to tiez dlho snazila, no nakoniec som prisla k zaveru, ze pochopit ich je velmi tazke, takmer nemozne, su proste ini ako my zeny, nie nadarmo sa hovori, ze zena pochadza z Venuse a muz z Marsu, proste z dvoch rozdielnych planet, no a ako sob rudolf poznamenal, nikdy nic dokonale poznat nemozeme, lebo dokonaly stav je idealny a ten moze existovat teoreticky iba v nasich predstavach, ale nie v realite, vsetci mame chyby a hlavne vsetci sme ini, dovolim si tvrdit, ze zena ani samotne zeny ako celok nemoze poznat, castokrat nepoznavame sami seba, nieto este ineho cloveka, a celkove zeny alebo muzov ako takych a nakoniec prave v tom to je, ze nikdy presne nevieme, co mozeme ocakavat, keby vsetko islo vzdy tak ako ocakavame alebo ako sme zvyknuti, tento svet by bol strasna nuda, bibi hovori, ze sa spravaju v zavislosti od toho, ci su syti alebo hladni, ja k tomu este dodam, ze sa spravaju viac pudovo ako citovo

Slobodna

bibi123 opravím ťa- uspokojení po všetkých stránkach- vyspatí, najedení a sexuálne uspokojení, rovnako fungujem aj ja a to som žena.

Slobodna

Poznanie nesúvisí s fyzickým vekom, ale so skúsenosťami a neustálym pozorovaním, nie iba mužov ako partnerov ale aj kamaráti, rodina, kolegovia, nadriadení. Žena mužovi nikdy nemôže porozumieť, pretože muž je protipólom ženy, ale je možné naučiť sa ako fungujú, čo sa dá od nich očakávať a ako dosiahnuť to čo chcem.
A či si chcem o tom písať? Nie :) lebo toto bude jedna z tých tém, keď nejakú ženu nasral nejaký muž, lebo nedostala to čo chcela, resp. nevedela ako to má dostať a snaží sa do témy pritiahnuť podobne nasraté ženy na mužov a spoločne tu celú tému budú na nich nadávať :)

bibi123

podla mna je riesenie, neriesit ich:O))) riadia sa len podla jedneho pravidla, musia byt stale najedeni, inak su besni:O)))