Rodičia mi nechcú dovoliť priateľa

Príspevok v téme: Rodičia mi nechcú dovoliť priateľa
radsejanonym

Myslíte že keď mám 15 a priateľ má 20 rokov tak je medzi nami veľký rozdiel? Pretože rodičia mi ho zakazujú úpreto že vraj to je veľa rokov.pritom oco je od mamy o 6 rokov starší.ale ja si myslím že naši nechcú aby som bola šťastná lebo vždy aj keď prídem domov s úsmevom tak nejak mama má nervy a aj na mňa kričí a všetci sa len okolo sestry točia a ja ich nezaujímam.iba mi dávajú veľa práce aby som ani von nemohla chodiť.a keĎ to stihnem tak mi ešte pridajú aj keĎ už nie je čo robiť ale to aby ma von nepustili.lenže ja poslúcham a pomáham a snažím sa ale oni len hľadajú chyby ako zámienku aby som musela doma sedieť.a oco iba do krčmy cvhodí a už sa ho aj bojím lebo ani v nedeľu nie je triezvy:(

radsejanonym

A neviem prečo skoro všetci všetkých súdia ako celok.. česť výnimkám..ale veď nie každý je nejaký alkoholik alebo násilník alebo vrah alebo neviem čo len preto že je róm..to bol len príklad..tak neviem prečo o mojom priateľovi píšeš že by ma do niečoho nútil.. veĎ nie všetci 20 roční sú nejakí extra sexuchtiví alebo podobne...A všetci ľudia nie sú takí istí... A sú na svete aj rozumní..ano viem..zas mi niekto napíše alebo si pomyslí..že no ona je zamilovaná tak ona ho vidí len ako dobrého chlapčeka..ano..som do neho zamilovaná..ale nie som až tak nejak moc zaslepená.. A poznám ho naozaj už dosť dlho a viem že on taký nie je že by ma do niečoho nútl alebo podobne.

radsejanonym

Keby len jeden deň by si videl/a ako to u nás je.. myslím že hento by si nenapísal/a.. ach jaj ..a nikto ma do ničoho nenúti..nie sú všetci taká blbí...

xyxyz

rodicia pravdepodobne nechcu, aby si sa s nim vyspala...a nechcu dobre, pretoze 20 rocny ta do toho urcite trochu nutit bude...

typicka 15 rocna baba, ktora si mysli, ze vsetka praca v rodine visi na nej a vsetci surodenci su na tom lepsie ako ona..to je normalne

radsejanonym

Ďakujem :) Ano presne tak, ja aj teraz také sem tam počúvam zlé, ale len si pomyslím že asi sú troška hlúpi tí čo mi to vravia a veľmi sa s tým netrápim :)

Aja02

Radsejanonym: ja vám to prajem. Možno vám to víde, a možno nie. Ale ak nie tak nesmúť po svete behá kopa mužov ale nikdy sa nedaj zdeptať hlúpymi názormi. Sú pari, medzi ktorými je aj väčší vekový rozdiel a sú spolu do teraz a klape im to. Určite sa aj vo svojom okolí ešte stretneš z mnohými ľuďmi, ktorý vám nebudú priať, ale netýka sa to len tohto vzťahu, ktorý máš teraz. Ak si v budúcnosti nájdeš partnera, ktorý bude od teba starší napr. o 10 rokov tak sa určite stretneš z blbými rečami typu: si zlatokopka, on ta nemá na nič iné iba na sex a blá blá blá. Tieto reči si nevšímaj a kašli na ostatných, tebe môže byť úplne jedno kto si čo o tebe myslí, dôležité je, aby si bola šťastná ty. :) Good luck! :)

radsejanonym

A ešte. Za to že tvojej známej dcéra sexovala s tým dotyčným a otehotnela..tak to všewtky dievčatá v 15-tich rokoch sú také? Prepáč ale aj dievčatá majú rozum ;) Nie všetky bohužiaľ. Ale sú aj také čo majú rozum a hlavu na správnom mieste ;)

radsejanonym

Aja02. Ani ja nepijem, nefajčím ani nechodím na diskotéky, lebo ma to..ano možno o je pre iekoho divné, ale nebaví ma to tam. A ja s mojím priateľom sa radšej prejdeme alebo ideme na niečo do kina(ano aj na rozprávky) :) alebo len tak niekde sme a rozprávame sa. A bol u nás a rodičia mi ho dovolili lebo ho spoznali. PRedtým naňho nadávali a pritom ho vôbec nepozneli. Ale teraz si celkom rozumejú :) A Ďakujem za podporu :) Podľa mňa tiež nie sú si seberovní len takí čo majú obaja 20 rokov. A s takými čo majú toľko ako ja sa tiež neviem ani porozprávať. LEbo oni len riešia piatky a soboty a kluby a alkohol a také blbosti.