Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Psychologovia

Príspevok v téme: Psychologovia
zuzka :)

Ahojte. Do tejto temy mozte prispievat svojimi nazormi na psychologov, co si o nich myslite, naozaj vam pomohli alebo to nestalo za nic a podobne veci. Ak by ste niekto este vedeli o nejakych bezplatnych psychologoch na nete, ktori su ale dobri, tak budem len velmi rada, ak napisete, kde ich najst. Dakujem. Pekny den zelam. :)

simona

ja by som sa chcela stat psychologickou vies sa dorozumiet s ludmi takze by ma to celkom bavylo ak sa mozem opytat aku skolu musim mat aby som sa stala psychologicku???

nikk002

ahojte, ja som tu nova.ja na psychologov mam dobry nazor a su dolezity. i ked je pravda, ze ty ludia, kt. by ich najviac potrebovali ich odmietnu, a to nie je spravne, pretoze len oni vedia pomoct v dusevnych zalezitostiach, a len oni ta vedia usmernit, ale len vtedy ked naozaj powes vsetko, co sa stalo dopodrobna, pretoze ked nie, tak sa moze stat, ze s polky co ste povedali zle vam poradit.a vobec nie je hamba zajst za odbornikom, pretoze len on vas pochopi, tak ako to potrebujete a aj smalickostou vam radim za nim, lebo z malickeho problema moze stat jeden obrovsky, kt. mozno uz nezvladnete ani snim. ja som tiez mala mali prob. a po case uz ten prob. bol velky a mala som obrovske stastie, ze sa to este dalo riesit.teraz uz viem, ze zivot je krasny, len treba najst jeho krasy, kt. skryva a nechodit po svete so zatvorenymi ocami. a zit treba.nevzdavajme zivot, pretoze na svete sa vzdy najde niekto komu by bolo za nas velmi smutno a to nechcime, aby smutili.zime a najdime krasi zivota.
jedna baba, kt. sa naucila zit a pomahat aj najvecim nepriatelom.

Genifer

dost ma vytaca rodina....hlavne ked si mama nevazi moju pracu a neviem ma pochopit,vobec si nerozumieme.Dokazem sa nastvat pre hoci aku blbost.Nepacia sa mi jej nazory na mna a mojich kamaratov...rozprava veci,ktore nie su vobec pravdive a aj na mna nadava.Proste ma nerespektuje...a ked k nam pride oco,tak som zuriva uz len pri pohlade na neho.Vtedy sa nedokazem sustredit na nic.Nemam sa s kym o tom porozpravat a vacsinou sa citim byt zbytocna.Co sa tyka rodiny,tak problemi neriesim,nie som az taka silna...vela som pila,fajcim,ale chcela by som prestat a obcas aj hulim.

Genifer

uz dost dlho sa chystam za psychologickou,ale treba sa tam objednat a bojim sa,ze sa mi tam potom nebude chciet ist...neviem co jej mam povedat a ci mi vobec bude sympaticka...znama mi povedala,ze mi to pomoze.som z rozpadnutej rodiny a mam problemy s nervami...ked som mala 12 rokov tak som si dost ublizovala lebo som sa nevedela ukludnit...dnes sa uz trosku kontrolujem,ale je to fakt tazke zit v strese a v prostedi,ktore ho vyvolava...neviem najst pokoj

Dee

medzi psychologom a klientom musi byt dovera, inak to nefunguje a vtedy treb hladat ineho psychologa. Nemusi sa ti podarit najst psychologa, ktroy ti vyhovuje na prvy krat. Mne sa to chvala Bohu podarilo.

Dee

zuzka, vzdy som sa chcela venovat ludom a bla, bla, bla. Myslim, ze ked som toho dost zazila na vlastnej kozi, tak aj skor pochopim svojich buducich klientov a budem sa vediet vzit do ich situacie.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.