Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Maturita z matematiky

Príspevok v téme: Maturita z matematiky
jajec

Chodím na strednú odbornú školu.Tento rok maturujem klasicky zo SJL,ANG,odborné predmety teoretická časť,a z praktickej časti mám písomnú obhajovaciu prácu. Ja som si pridal dobrovolnú časť maturity matematiku. Zaujímalo by ma či budem mať len písomnú časť alebo aj ústnu? poprípade len ústnu? A z učivom je to ako? Len to čo sme my preberali za 4 roky alebo čosi viac,poprípade to čo preberajú na gympli? Poradte kto sa v tom vyzná alebo maturoval podobne ako chcem ja.
Ďakujem.

whee_ee

ale písomné maturity sú pre všetky školy rovnaké, je jedno či gympel, či nejaká odborná škola atď, úrovne sa už zrušili. Pozri si niekde na stránke ministerstva školstva, aké sú cieľové požiadavky atď :)

whee_ee

ja som minulý rok z matiky mala písomnú aj ústnu, ale nemala som ju ako predmet navyše, ale mala som slovinu, matiku, anglinu, informu... bola som na gympli..

ojka

neviem ako to je teraz , ale keď som ja dobrovolne maturovala z matematiky, tak sme mali len písomnú časť, či sa niečo za tú dobu zmenilo neviem, lebo ono sa teraz stále niečo na tých školách mení (: a čo sa týka rozsahu , tak tam bolo len to, čo sme sa "naučili" za tie roky,.... žiadne derivácie, ani integrály z gympla tam neboli,...
ale ako bolo spomenuté, najspolahlivejšiu odpoveď ti dajú kompetentní ludia v škole (;

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Maturita z matematiky - Fórum - ZDRAVIE.sk